Mūsu hotline: +49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
Vairāk nekā 150 LED gēli
3 gadu garantija par visām ierīcēm
No pasūtījumu vērtības no 29 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Šķidrumi / Sagatavošana un apdare
Euro-Line Primer

Sīkāka informācija
+

Kurš nav kādreiz ir redzējis vai redzējis, ja mākslas nagu modelēšanas vizuāli nepievilcīgu gaisa burbuļi iznīcināts vai izšķīdušo materiālu tuvu manikīra vai bez nagu galu beigās vai pat nopietni apdraudēta. Lai izvairītos no šādiem gadījumiem, var izmantot mūsu eiro līnija gruntējuma. Viņš ir neaizstājams produkts, kas nedrīkst būt trūkst starp sagatavošanas pasākumus un apdare, jāpiesaista materiāls optimāli uz dabiskās nagu modelis atrašanās vietu. Balstoties uz mūsu daudzu gadu zinātības (know-how), mēs ražojam arvien vairāk papildu produktus. Tātad, jūs saņemsiet jaunākās paaudzes mūsu Primer par ļoti saprātīgu cenu. Tirgus pamatīgi dezinficēt mūsu īpašu savienošanas aģents, pēc tam, kad pabeigta pamata sagatavošanu - rokās, noņemt cuticles / slaidu atpakaļ, naglu ar buferšķīdumu aptraipīt, Noslaukiet putekļus un atlikušie tauki ar tīrāku mērcēti Zellette - nagla virsmas un lai tā nožūtu. Tas var paātrināt, konservēšanas vienību ar īstermiņa UV-gaismas apstarošanas aptuveni pusminūti. Atļaut primer lūdzu ne par mākslu nagla padomi saņemt, jo viņš tur nevar savākt. Pēc tam varat turpināt ar savu parasto darbības veiksmīga nagu modelēšanas. Jūs ievērosiet, ir ievērojami uzlabot adhēziju un izturību sculpted naglas. Celšanas tagad pieder pagātnei. Šeit, kā arī citi profesionāli šķidrumi un citi augstas kvalitātes izstrādājumi, mūsu interneta veikalā. Tikai NDED piedāvā jums kā klientam draudzīgu cenu veiktspēju.

Izmēri
+

0.033 Metri (m)
0.027 Metri (m)
0.075 Metri (m)

Ronis
+

Sacietē gaisa iedarbībā

Nagu dizains bez cietināšanas ierīces: izskaistiniet savus dabīgos vai mākslīgos nagus bez tehniskām ierīcēm, neatkarīgi no elektroapgādes. Ar šo zīmogu apzīmētie produkti paši sacietē, iedarbībā ar gaisu.

Atsauksmes
+

Kopējie novērtējumi

4.285714285

Pārskats

5
3
4
3
3
1
2
0
1
0

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€

nded starptautisks