Mūsu hotline: +49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
Vairāk nekā 150 LED gēli
3 gadu garantija par visām ierīcēm
No pasūtījumu vērtības no 29 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Šķidrumi / Nagu kopšana
nded Kalcija Aprūpes

Sīkāka informācija
+

Daudzi meklē manikirētiem nagiem un ir tāda pati problēma kā daudzi citi, naglas ir nav stabilitātes. Bet arī dara kaut ko skaistu un manicured rokas un jauku nagi. Ar ikdienas stresu, nagi un rokas ir pakļauti, nagus var zaudēt stabilitāti un tik asaru, break off un skabarga. Dažādām ārējām ietekmēm, tie kļūst porains un trausls. Bet kas nav, un ar pienācīgu aprūpi var ātri un vienkārši balso. Lai to darītu, ir jāzina, tikai kādi šķidrumus tiek prasīts naglu. Manikīrs būtu jautājums, protams, ja jūs vēlaties, lai būtu skaisti nagi. Pēc tam, kad pienācīgi jāuztur nagus. Mūsu nded  kalcija aprūpe ir perfekti piemērota sniegt svarīgu uzturvielu kalcija trausli nagi. Trausli nagi aktīvā sastāvdaļa būs atpakaļ elastīgs un novērš iespējamību negants up, izjaukšanai vai Splitterns. Iegūtu barojošu aprūpes jūsu nagus krūmu 15 ml pudelē. Ar suku var lietot vienkārši papildināt dabas nagiem, piemēram, nagu laka, dabas aprūpi. Mēs piedāvājam visaugstākās kvalitātes produktus. Jūs varat uzticēties mūsu pieredzi kā ražotājs bez ierunām. Ar jūsu nagus, ja tie ir trausli vai nestabils un uzturēt to mūsu kalcija vairs nav izmisums.

Izmēri
+

0.033 Metri (m)
0.019 Metri (m)
0.075 Metri (m)

Ronis
+

Sacietē gaisa iedarbībā

Nagu dizains bez cietināšanas ierīces: izskaistiniet savus dabīgos vai mākslīgos nagus bez tehniskām ierīcēm, neatkarīgi no elektroapgādes. Ar šo zīmogu apzīmētie produkti paši sacietē, iedarbībā ar gaisu.

Atsauksmes
+

Kopējie novērtējumi

4.7273

Pārskats

5
9
4
1
3
1
2
0
1
0

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€

nded starptautisks