Mūsu hotline: +49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
Vairāk nekā 150 LED gēli
3 gadu garantija par visām ierīcēm
No pasūtījumu vērtības no 29 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Šķidrumi / Nagu kopšana
NDED Grēda pildītājs

Sīkāka informācija
+

Svaigi no rūpnīcas mēs iepazīstināsim jūs NDED 3 1 deep groove pildvielas. Jūs sajutīsiet uzreiz šo īpašo šķidrumu priekšrocības. Mūsdienās viss ir jāiet ātri un rūpējoties par nagiem vajadzētu drīzāk nevar nākt tikai. Šo kori pildvielas ir īpašs produkts. Viņš apvieno vairākas īpašības un pārsteidz ar savu prasmi. Jums bāze mētelis, deep groove pildvielas un nagu laka ar anti-apdullinošs pudelē, kurā ir 15 ml tilpumu. Pieteikumu, ietaupīt vērtīgo laiku, jo tagad vajag side by side Jā Nē trīs nagu produktus uz jūsu galda. Ceram uz šo rakstu no mūsu plašu produktu klāstu. Vēl viena īpatnība ir šī Groove pildvielas ir skaidra konsekvence. Atšķirībā no tradicionālajām, līdzsvarotu bālgans ar roséfarbenen krāsām, tas tagad ir skaidrs, citiem vārdiem sakot pārredzamu spīdošs kā laka. Izmantot to kā aizsardzību pret noplukušo krāsu, lietojot krāsu pārklājumi vai kompensētu neizskatīgs rievām par dabiskās nagu. Kad ārā pieaugušo pāreja nav vairs labi izskatās starp jūsu nagu un nagu modelēšanas, tad jūs arī izmantot mūsu pilna krāsu. Krāsainu sudrabaini lakotiem nagiem iegūt perfektu sadalītāja aizsardzību piemērojot 3 % 1 krāsu un skaisti dzirksti. Tas ir vainagojušies ar ātras žāvēšanas laiku. Iepirkšanās jūsu sirds saturu un gūt labumu no neticami vērtība par naudu.

Izmēri
+

0.033 Metri (m)
0.03 Metri (m)
0.077 Metri (m)

Ronis
+

Sacietē gaisa iedarbībā

Nagu dizains bez cietināšanas ierīces: izskaistiniet savus dabīgos vai mākslīgos nagus bez tehniskām ierīcēm, neatkarīgi no elektroapgādes. Ar šo zīmogu apzīmētie produkti paši sacietē, iedarbībā ar gaisu.

Atsauksmes
+

Kopējie novērtējumi

4.2778

Pārskats

5
6
4
11
3
2
2
0
1
0

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€

nded starptautisks