Mūsu hotline:
+49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
3 gadu garantija par visām ierīcēm
Pirkumu kontā.. & vairāk
No pasūtījumu vērtības no 59 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Dāvanas no 49,00 €

Nosacījumiem

Atsaukšana

Jūs varat atcelt savu līgumu 14 dienu laikā, nesniedzot pamatojumu rakstveidā (piemēram vēstuli, faksu, e-pasts) vai - atsaukta preci atpakaļ - ja pirms termiņa preces beidzas. Periods sākas pēc šā paziņojuma saņemšanas rakstveidā, bet ne agrāk saņemšana preču saņēmējam (ja atkārtojas piegādēm līdzīgu preču nav pirms saņemts pirmais daļēju piegādi) un arī nepilda savas saistības saskaņā ar 246.panta § 2 saistībā ar § 1 Abs . 1 un 2 likumprojekts un mūsu pienākumi saskaņā ar § 312g panta 1 teikuma 1 BGB kopā ar 246 pantu § 3 BGB.

Atcelšana ir pietiekami ilgs laiks, lai nosūtītu atņemšanu vai lieta. Atsaukšanu jānosūta:

nded e.K.
Arndt Leonards
Talbenden 17
D-52353 Düren - GERMANY
Telefons: +49 2428-8198991
Fakss: +49 (0)2428-5088618
E-pasts: info@nded.com

Sekas

Attiecībā uz efektīvu atcelšanu abpusēji saņemtie pabalsti ir jāatdod un materiāliem labumiem (piem., procenti).

Vai jūs varat sniegt mums sniegumu saņēma un priekšrocības (piemēram, pabalsti) nav vai daļēji atmaksāt jautājumu, vai tikai nolietotā stāvoklī, vai, jums ir pienākums maksāt kompensāciju. Par pasliktināšanos un atvasinātos pabalstu, jums ir jāmaksā kompensācija tikai tad, ja izmanto vai pasliktināšanās ir saistīta ar darījumu ar jautājumu, aiz cieņas par īpašības un darbību. Ar "īpašību testēšanas un darbību" attiecas uz pārbaudēm un novērtēšanu attiecīgajām precēm, jo ​​tas ir iespējams, un bieži veikalā.

Transportējamas posteņi ir jāatdod mūsu risks. Jums ir jāsedz izmaksas par atgriešanos, ja piegādātās preces pasūtīt un, ja cena atgriezās lietu par summu, kas nepārsniedz 40 eiro vai ja jums ir par augstāku cenu lieta pie anulēšanas vēl atgriešanās laiku vai devusi daļēju samaksu. Pretējā atgriešanās ir bez maksas jums. Ne paku lietas jūs izvēlēties.

Pienākumi atgriezt maksājumus jāizpilda 30 dienu laikā. Periods sākas, kad Jums nosūtīt savu atcelšanu vai preces, mums ar to saņemšanas.

Īpašas piezīmes

Iepriekš atteikuma tiesības attiecas tikai uz patērētājiem. Komerciālās klientiem ir atteikuma tiesības nav piemērojamas.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€
nded starptautisks