Mūsu hotline: +49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
Vairāk nekā 150 LED gēli
3 gadu garantija par visām ierīcēm
No pasūtījumu vērtības no 29 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Piederumi / Uzglabāšanas un displeji
Suku turētāja - elegants aksesuārs nagu mākslas kursiem

Sīkāka informācija
+

Tīrs darbs ir ļoti svarīgi precīzi nagu mākslas rota ar suku. Ietver arī papildus suku izmanto katra Krāsu. Mainot krāsas, rodas jautājums bieži: kur krūmos? Suka metāliskām vai rozā turētāju ir atrasts ideāls piederums un galīgu atbildi uz šo jautājumu.
Līdz pat deviņiem sukas dažādiem Lielums atrast plauktā suku turētājā. 9.5 x 2 x 7,5 cm smalkas izmēri padara pārliecināts atrod noderīgus piederumus no noliktavas & Nail Polish kategoriju parāda nelielu kvadrātveida tabulās. Spilgti Krāsu un moderns dizains, suku turētājā ir ne tikai noderīga, bet arī skaista. Savukārt to nevar glabāt krūmu stāvus racks šeit savstarpēju inficēšanos krūmos. Ik viens instruments ir izolēts un var atsākt pēc vajadzības pieskarties, viegli un bez citu suku. Suka bracket arī rūpīga un pilnīga žāvēšanu, tīrītas krūmu ir ideāls. Kā tīrīšanas līdzekli, mēs iesakām krūmu tīrāku mūsu nded klāstā.

Atsauksmes
+

Kopējie novērtējumi

5

Pārskats

5
1
4
0
3
0
2
0
1
0

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€

nded starptautisks