Mūsu hotline:
+49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
3 gadu garantija par visām ierīcēm
Pirkumu kontā.. & vairāk
No pasūtījumu vērtības no 59 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Dāvanas no 49,00 €
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Piederumi / Uzglabāšanas un displeji
Suku turētāja - elegants aksesuārs nagu mākslas kursiem
Vaizdų spalva gali skirtis.
Sīkāka informācija
+

Tīrs darbs ir ļoti svarīgi precīzi nagu mākslas rota ar suku. Ietver arī papildus suku izmanto katra Krāsu. Mainot krāsas, rodas jautājums bieži: kur krūmos? Suka metāliskām vai rozā turētāju ir atrasts ideāls piederums un galīgu atbildi uz šo jautājumu.
Līdz pat deviņiem sukas dažādiem Lielums atrast plauktā suku turētājā. 9.5 x 2 x 7,5 cm smalkas izmēri padara pārliecināts atrod noderīgus piederumus no noliktavas & Nail Polish kategoriju parāda nelielu kvadrātveida tabulās. Spilgti Krāsu un moderns dizains, suku turētājā ir ne tikai noderīga, bet arī skaista. Savukārt to nevar glabāt krūmu stāvus racks šeit savstarpēju inficēšanos krūmos. Ik viens instruments ir izolēts un var atsākt pēc vajadzības pieskarties, viegli un bez citu suku. Suka bracket arī rūpīga un pilnīga žāvēšanu, tīrītas krūmu ir ideāls. Kā tīrīšanas līdzekli, mēs iesakām krūmu tīrāku mūsu nded klāstā.

Izmēri
+
0.075 Metri (m)
0.095 Metri (m)
0.02 Metri (m)
Atsauksmes
+
Kopējie novērtējumi
5
Pārskats
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€
nded starptautisks