Mūsu hotline:
+49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
3 gadu garantija par visām ierīcēm
Pirkumu kontā.. & vairāk
No pasūtījumu vērtības no 59 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Dāvanas no 49,00 €
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Piederumi / Trafaretus
Franču manikīra modeļu veidņu nevainojamajiem nagiem
Vaizdų spalva gali skirtis.
Sīkāka informācija
+

Jums ir jautājumi, pati par sevi ir pienācīga smilie, lai uzzīmētu līniju jūsu nagus? Tikai, kad jums ir nepieciešams strādāt ar savu kreiso roku? Saīsni piedāvājam jums mūsu franču manikīrs trafareta, kad runa ir par balto Perfekti un ātri nagu padomus par modeli. Pirmkārt, saglabāt bez taukiem un sausi nagi. Pēc tam pievelciet vienu no pašlīmējošām franču Šabloni no kuģa priekšgala off un pielīmēt tos nepieciešamajam platumam Nagla. Vēl laiks preses ar savu īkšķi. Pašlīmējošas Veidne ir ļoti spēcīga atbildības, tāpēc, ka nekas starp apstrādes Veidnes malas var palaist. Nākamajā solī vai nu valkāt jūsu Nagu laka vai UV gēla uz naglu uz galvas. Izvelciet šablons Pēc piemērojot kalibrēšanas un ļauj krāsai vai gēla nagu pilnībā izārstēt. Pēc tam jūs varat ar to vēl vairāk jūsu nagus moderns nagu mākslas rotā vai bet roņu tos ar top mēteli vai zīmogošanas gel. Nail Art piederums trūkst būtu, ja runa ir par tīru un precīzu darbu jūsu Ir naglas. Jums ir izvēle starp trīs dažādās formās maisu saturs 20 gabaliem katram. Izvelciet nagla padomus, individuāli Pēc tava gaume attiecībā uz jūsu mīļākie formu un krāsu, izmantojot mūsu franču Manikīrs veidnes, profesionālas kvalitātes. Izvēlieties šodien.

instrukcijas
+

1. solis: nagu sagatavošana (kutikulas atstumšana, nagu saīsināšana, naga virsmas vīlēšana)

2. solis: pielīmējiet šablonu uz dabīgā naga izvēlētajā pozīcijā. Lai iegūtu nevainojamu pusmēness formas līniju, lūdzu, pārliecinieties, ka šablons ir pareizi novietots uz naga, lai izvairītos no gēla notecēšanas.

3. solis: uzklājiet izvēlēto gēlu uz naga. 

4. solis: pēc tā sacietēšanas, noņemiet šablonu no naga.

5. solis: sacietiniet nagu UV lampā.Atsauksmes
+
Kopējie novērtējumi
4.4286
Pārskats
5
3
4
4
3
0
2
0
1
0

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€
nded starptautisks