Mūsu hotline: +49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
Vairāk nekā 150 LED gēli
3 gadu garantija par visām ierīcēm
No pasūtījumu vērtības no 29 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Piederumi
Nail art Nop 50 Gab.

Sīkāka informācija
+

Šie nail art Nop labāk darbam ir pievienota chopstick sastāv no tip. Ar šiem pops var veids citu nagu dizainu un vienkāršs veids, kā veidot un dot bezmaksas rein viņa jaunradi. Ar praksi un daudz radošuma iegūt vislabāko dizainu, bet praksē ne vienmēr būtu viņa paša nagus. Modeļi ne vienmēr atrast. Tāpēc ir nail art Nop vieglākais veids, kā iemācīties modelēšanas metodes un rutīnas iedēstīt nagu dizaina nepieciešamību.

Klientiem, naglu māksla var būt Nop arī ļoti praktiski. Lielākā daļa no tiem klientiem, kas vēlas nav reālu ideju, ko tu esi gribētu šoreiz naglu māksla. Ar pops var vienkārši norādīt klientiem, naglu māksla. Tas atvieglo lēmuma nagu dizainu un klients saņem tikai parāda ieskatu jūsu piedāvājumu daudzveidība.

Kā vēl labāk var pārstāvēt dažādas krāsas. Pareiza krāsa parasti ir tikai patiešām redzams kad gels vai attiecīgi gel laku un akrila krāsām ir piemēroti tip.


Izmēri
+

0.025 Metri (m)
0.105 Metri (m)
0.011 Metri (m)

Atsauksmes
+

Kopējie novērtējumi

5

Pārskats

5
3
4
0
3
0
2
0
1
0

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€

nded starptautisks