Mūsu hotline:
+49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
3 gadu garantija par visām ierīcēm
Pirkumu kontā.. & vairāk
No pasūtījumu vērtības no 59 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Dāvanas no 49,00 €
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Piederumi / Spilventiņi kokvilnas tamponu & spilventiņi
Kokvilnas spilventiņi noņemšanai, make-up vai nagu lakas noņemšanas
Vaizdų spalva gali skirtis.
Sīkāka informācija
+

Uz NAIL-EON kokvilnas spilventiņi ir izgatavotas no kokvilnas auduma gabaliem, kas tiek saspiesti, lai ērti apaļas formas.
Plānas baltas lapas ir pievienota kokvilnas spilventiņi vienā pusē, jūs varat turēt pamatni ar. Caur plānas plēves kokvilnas spilventiņi otrā pusē, jūs var mērcēt to ar vajadzīgajai šķidrums bez pieskaras šķidruma jūsu nagus.

Ja vēlaties pamatni izmantotas make-up, uzsūkšanās pamatni ar atbilstošu šķidrumu labi. Tātad jūs varat Make-up ir maigs un vienkāršā veidā. Dienas laikā daži putekļiem un netīrumiem, atmirušās šūnas un izolēts tauku uzkrājas uz ādas. Tas var būt pilnīgi un vienkārši ar tīrīšanas šķidrumu un NAIL-EON Noņemt kokvilnas spilventiņi. Ātru, vienkāršu un pamatīga tīrīšana seja ir iespējama ar kokvilnas pad. Jūs iederas mūsu praktisko un mazo iepakojumu NAIL-EON Kokvilnas spilventiņi viegli ar jebkuru maciņu, vienkārši ideāls ceļojuma kompanjons.

Arī krāsu pie jūsu nagu laka uz pirkstiem un toenails ļoti ir kokvilnas spilventiņi. Uz NAIL-EON Kokvilnas spilventiņi uzņemt šķidrumu, kas ļoti labi un noņemt atlikumu brīvi un pilnīgi katru nagu laka. Ar praktisku filmu var viegli uzturēt kokvilnas gultas matraci un rokas nenonāk saskarē ar šķidrumu.

Tās var izmantot arī jutīgai ādai platībās, kā var lietot krēmu vai losjonu.

Spilventiņi ir mīksti, absorbējošu un pūkas.


Atsauksmes
+

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€
nded starptautisks