Mūsu hotline:
+49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
3 gadu garantija par visām ierīcēm
Pirkumu kontā.. & vairāk
No pasūtījumu vērtības no 59 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Dāvanas no 49,00 €
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Piederumi / Mobilo nagu studio (bagāžas,Ratiņi)
Discount of 10,00 € from an order value over 75,00 € with Discountcode SALE10

Mobilo nagu studio (bagāžas,Ratiņi)

Nagu salons Kosmētikas Kule Mobilo nagu studio (bagāžas,Ratiņi) Nagu salons Kosmētikas Kule
49,79 € *
Ratiņu glitter nail Studio Mobilo nagu studio (bagāžas,Ratiņi) Ratiņu glitter nail Studio
no 149,79 € *
Nagla salons ratiņiem Mobilo nagu studio (bagāžas,Ratiņi) Nagla salons ratiņiem
no 149,79 € *
Nagu dizains rokas bagāžu Mobilo nagu studio (bagāžas,Ratiņi) Nagu dizains rokas bagāžu
49,79 € *
Daudzfunkciju lietas Mobilo nagu studio (bagāžas,Ratiņi) Daudzfunkciju lietas
no 18,53 € *
Čūska izskatās rokas somiņa Mobilo nagu studio (bagāžas,Ratiņi) Čūska izskatās rokas somiņa
49,79 € *
Nagla salons ratiņiem Mobilo nagu studio (bagāžas,Ratiņi) Nagla salons ratiņiem
159,79 € *

Jūs vēlaties paplašināt Jūsu komercdarbību un piedāvāt mobilus pakalpojumus, lai apkalpotu arī tādus klientus, kas dzīvo tālu no nagu dizaina studijas, piemēram, laukos, t.i., pilsētas nomalē, vai arī, klientus, kuriem ir pārāk maz laika, lai apmeklētu nagu dizaina studiju. Bet varbūt Jūs vēlaties darboties kā pašnodarbinātā persona, kurai nepieder stacionāra nagu dizaina studija, bet kura apkalpo klientus tikai mājās?
Neatkarīgi no tā, kādā veidā Jūs turpmāk sniegsiet pakalpojumus, Jums nepieciešams profesionāls aprīkojums, ko Jūs variet ikdienā nēsāt līdz, piemēram, pamatīgs daudzfunkcionāls koferis, kas optiski izskatās līdzīgs "diplomātam", bet kurā var ievietot daudzus gēla produktus un citus materiālus nagu dizaina veidošanai, kurus koferī var labi uzglabāt un transportēt. Pārnešanai ar rokām paredzētais kosmētikas produktu koferis, kas izgatavots no augstvērtīga tērauda, ir piemērots un praktisks pēc izmēriem un teicami aprīkots. Galvenā priekšrocība ir izņemamā groziņu sistēma ar 5 plauktiņiem, kuros Jūs ērti un pārskatāmi ievietosiet nepieciešamos nagu dizaina piederumus, lai dotos pie klientiem. Koferī ir vieta arī lampai nagu žāvēšanai. Tie speciālisti, kuriem ir vēl nopietnāki nodomi un kuriem nepieciešams lielāks koferis pārnēsājamo piederumu ievietošanai, var izvēlēties alumīnija koferi ar riteņiem. Tas būs Jūsu vislabākais palīgs jauno biznesa ideju īstenošanā. Kofera iekšpusi iespējams sadalīt atbilstoši īpašnieka vajadzībām, rokturis ir izvelkams un regulējams un tas nodrošina vieglu, ērtu pārvietošanu.


Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€
nded starptautisks