Mūsu hotline:
+49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
3 gadu garantija par visām ierīcēm
Pirkumu kontā.. & vairāk
No pasūtījumu vērtības no 59 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Dāvanas no 49,00 €
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Piederumi / Birste
nded gels sukas izmērs 2 - gel slāņi un precīzu nagu mākslas
Vaizdų spalva gali skirtis.
Sīkāka informācija
+

Nagu dizains un apdare svarīgs aksesuārs ir papildināta ar nded gel sukas izmēri 2. Rūpīgi izstrādāts suka ir ideāli piemērots vienādu piemērošanu visiem gel slāņiem un ir ideāli piemērots delikāts nagla plāksnēm un filigrāns darbs. Red Sable suka ar sudraba gredzenu ir arī optimāli piemērots nagu mākslas ar vienu takti tehniku.

Ar Supersmalks nded gel sukas izmēri 2 īpaši filigrāns darbs par nagu var veikt tieši un tīri. Krūmu izgatavo no Red cauna mati, kas ir stabils, saldēti nickeled misiņa gredzenu. Malām var tieši palaist caur nogrieznis otas, salīdzinoši neliels platums ir ideāli piemērots maziem naglas un viens insulta tehniku krūmu izmantošanu. Šajā tehnikā, divās krāsās ar otas vilkuma unikālu un atsevišķu nagla māksla tiek apstrādāti. Gel ota var lietot, kā arī darbam praimeru un struktūru želejas un ir arī krāsu želeja lietojama vienota slāni. Saglabā ilgi, īsta matu suka, rūpīgu tīrīšanu pēc katras lietošanas ir svarīga. Mēs iesakām nded otu tīrāku mūsu klāstā, sari žāvēšanas būtu stāvus.

Izmēri
+
0.004 Metri (m)
0.004 Metri (m)
0.162 Metri (m)
Atsauksmes
+

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€
nded starptautisks