Mūsu hotline:
+49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
3 gadu garantija par visām ierīcēm
Pirkumu kontā.. & vairāk
No pasūtījumu vērtības no 59 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Dāvanas no 49,00 €
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Piederumi / Birste
NAIL-EON Gel suka
Vaizdų spalva gali skirtis.
Sīkāka informācija
+

Iemaņas un prakse ir svarīgi punkti naglas, tāpēc, ka rezultāts būs lielisks. Rīki un piederumi ir nozīmīga loma. Īpaša uzmanība būtu jāpievērš krūmos, jo tas ir svarīgs instruments. Gel modeļa slāņiem un nagu mākslas mūsu gel sukas izmēri 4, 6 un 8 ir ideāls sabiedrotais. Gel sukas ir plānas melni lakots koka rokturi un ir ļoti labi rokās. Darbs ar tiem ir vienkārša un taisna. Protams, tikai augstas kvalitātes izejvielām ir izmantojuši, lai panāktu vislabāko kvalitāti.
Red Sable reālos matus izmantoja naudas sodu saru birste, kas cieši savērtas un turēja kopā cieši aprīkošana, izmantojot nickeled misiņa gredzenu un nostiprinātas pie koka. Pilienveida bezmaksas ierakstu no gela līdz ar to, ka ir nekādu problēmu vispār. Sakarā ar dažādiem izmēriem, vienmēr izvēlēties pareizo suku tavam darbam. Sukas ir piemērots visiem geli, neatkarīgi no tā, vai gēla primer, virsmas montētas, Versieglungs vai krāsu. Tāpēc, ka jūs varat baudīt uz savu otu, izmanto suku tīrītājs ko jūs varat atrast mūsu diapazons tīrīt. Nekad glabāt suka ar jūsu matu leju stāv kuģis vai nolūzt mati. Krūmu krātuve ir labāk guļ un aizsargāti ar atbilstošo suka maisā.

 

Atsauksmes
+
Kopējie novērtējumi
4.6111
Pārskats
5
10
4
3
3
1
2
0
1
0

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€
nded starptautisks