Mūsu hotline: +49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
Vairāk nekā 150 LED gēli
3 gadu garantija par visām ierīcēm
No pasūtījumu vērtības no 29 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Piederumi / Birste
Nagu mākslas otas - obligāti, smalkas nagla rotājumi

Sīkāka informācija
+

Īstais instruments ir vajadzīga smalka glezna par nagu. Nagu mākslas krāsu otas smalkas sintētisko matu dizaina arī nāk ar baltu cilmes un padara labu iespaidu kā piederums nagla salons. Smalku suku var izmantot delikāts rasējumus un shēmas.
Papildu naudas sodu un delikāts modeļi var būt ar nagu mākslas otas ar savu sodu un īstermiņa suka matus ļoti vienkārši un ērti. Suka ir piemērots visu parasto Nailartfarben kā radoši gleznot, Nailartfarbe vai krāsu želejas un var lietot dažādus paņēmienus. Balta suka ar ergonomiski formas rokturi, kas ļauj veikt drošu fit un precīzi vadot otas ir labi rokā. Apdare ar otas uzmanīgi krāsotas dabiskās nagu vai modeļa vietā naglu, kas pārklāts ar nagu laka, UV želeja laku vai krāsu gel kalpo kā fona nail art. Tāpēc roku apgleznoti nagu mākslas ilgi un uzticami naglu beidzot noslēgtās tilpnēs. Pēc katras lietošanas, krūmu rūpīgi jātīra ar suku tīrāku un sausa stāvot kājās. Tātad, ir nodrošināta izturību.


Atsauksmes
+

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€

nded starptautisks