Mūsu hotline:
+49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
3 gadu garantija par visām ierīcēm
Pirkumu kontā.. & vairāk
No pasūtījumu vērtības no 59 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Dāvanas no 49,00 €
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Piederumi / Apmācība un norādījumi
Lēts nagu dizaina mācību komplekts ar prakses roku & galda mount
Vaizdų spalva gali skirtis.
Sīkāka informācija
+

uzdevums ir ļoti svarīgi, perfect nagus, ne vienmēr ir rokas dzīves modeli. Nagu dizains ir piemērota apmācība un norādījumi īstenot ar daudzveidīgu piederumu komplektu.

Nagu mākslas set ir portatīvo izmantot rokas, kas var noteikt ar skavu, vēl 100 prakses naglas piecos izmēros. Pilns komplekts ar diviem darba kartes, video pamācību un instrukciju rakstiskā formā. Blakus naglu, pats par sevi, jūs varat autentisks praksi nodarbojas ar klientu puses. Apmācību rokasgrāmata ir pievienots elastīgu roku, pirkstu locītavām un nomaināms uzdevumā nagus. Tikai naglu dizaineri, kuri ir pašā sākumā, pilnu komplektu ir ideāls praksē naglu bezbailīgs un atvieglinātas.

Piezīme: Lūdzu, ņemiet vērā, ka šis komplekts neietver šādus produktus, jo tās ir bīstamas vielas: Padoms līmi, tīrāku, praimeru

Izmēri
+
0.443 Metri (m)
0.225 Metri (m)
0.065 Metri (m)
instrukcijas
+

1. solis: nokniebiet apmācību modeļa nagus izvēlētajā formā.

2. solis: tagad pēc nepieciešamības apmācību modeļa nagiem iespējams pielīmēt tipšus vai šablonus, lai vingrinātos jebkurā modelēšanas tehnikā - gēla, šablonu, akrila, stiklplasta vai pulverizatora tehnikā. Tagad naga aizpildīšanu vai labošanu iespējams praktizēt jebkurā laikā.


Padoms: ja apmācību modeļa nagi sāk izbeigties, variet tos pasūtīt pie mums (Art. Nr. 9983).Atsauksmes
+
Kopējie novērtējumi
5
Pārskats
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€
nded starptautisks