Mūsu hotline:
+49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
3 gadu garantija par visām ierīcēm
Pirkumu kontā.. & vairāk
No pasūtījumu vērtības no 59 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Dāvanas no 49,00 €
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Piederumi / Apmācība un norādījumi

Apmācība un norādījumi

Nagu dizainera profesija, līdzīgi kā daudzas profesijas skaistuma un veselības pakalpojumu jomā, ir jāiegūst pakāpeniski, papildinot sākotnējo izglītību. Roku un ādas kopšanu, kā arī nagu dizainu nav iespējams apgūt tikai ar dažiem šā darba veikšanas mēģinājumiem - priekšnoteikums ir vairākas nedēļas ilgstoša teorētiska sagatavošanās, tāpat arī zināšanu apguve medicīnas un higiēnas jomā. Tomēr nagu dizainera izglītības jomā nav vienotu noteikumu, un reizēm nagu dizaina studijās uz nagu dizainera amatu vēlas pretendēt cilvēki, kuri nav ieguvuši attiecīgu kvalifikāciju. Izglītojot nagu dizainerus, ir jāiemāca šiem speciālistiem pamatzināšanas, kas aptver gan nagu dizaina higiēnas un medicīnas aspektus, gan informāciju par izmantojamiem materiāliem un darbarīkiem. Šie speciālisti jāapmāca profesionāli izmantot ierīces, instrumentus un materiālus, tāpat arī, kā pareizi izturēties pret klientēm (-iem), kas reizēm var radīt problēmas. Attiecību veidošana ar klientēm (-iem) ir jāapgūst tādā pašā apjomā kā citās profesijās pakalpojumu sniegšanas jomā.

Nagu dizaineru apmācībai mēs piedāvājam instrukciju par mākslīgo nagu modelēšanu, konkrēti, par nagu modelēšanu ar akrila tehnoloģiju. Izmantojot daudzos ieteikumus un aprakstītos paņēmienus, šo darbu apgūt nav pārāk grūti, tomēr, līdzīgi kā UV gēla nagu modelēšanā, pirms apkalpot klientes (-us), ir nepieciešama zināma prakse. Jums nepieciešami izglītojoši materiāli, piemēram, DVD formā, kā arī mākslīgas rokas, uz kurām vingrināties, informatīvas brošūras, kas uzskatāmi parāda atsevišķos darba posmus. Šie materiāli būs noderīgi arī cilvēkiem, kuriem ir interese par nagu dizainu, jo tie sniedz ievadu nagu dizaina jomā.


Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€