Mūsu hotline:
+49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
3 gadu garantija par visām ierīcēm
Pirkumu kontā.. & vairāk
No pasūtījumu vērtības no 49 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Dāvanas no 49,00 €
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Nail Art
Discount of 10,00 € from an order value over 75,00 € with Discountcode WINTER2017
Nagu uzlīmes vasaras - nagu mākslas uzlīmes uz vasaras sajūta
Sīkāka informācija
+

Nagu uzlīmes vasarā ar sulīgs augļus motīvi, ziedi, Act plaukstām un sirds, īpaši Merijs, un pārsteidzoši spēcīgas krāsas. Vasaras nail Art ir Nailsticker perfekts un viegli piesprādzēt par nagu. Zīmogs apdare nodrošina ilgi turēt.
Turēt nagu mākslas nagu uzlīmes vasarā izskatās profesionāli ar gari nagi, kas jāsagatavo arī. Pieteikums ir iespējama dabas, kā arī mākslīgie nagi. Nagla ir manikirētiem vai modeļus un pēc tam iesniegts formā. Krāsu pārklājumiem visu veidu ir piemērotas kā apakšklājs Nalart uzlīmes vasaras dizains, diskrētas, kā pārāk spēcīgas krāsas ir vienlīdz piemērotas. Naglu tīras virsmas, maziem atsevišķiem motīvi kā pieprasītā izlaisto un viegli piespiež uz leju. Šeit pāris pinceti, ar kuru nagla tetovējumiem var izņemt no pārvadātāja filma ir piemērota kā labākais darba aprīkojumu. Tāpēc, ka nagla ilgi stick uzlīmes uz naglu, zīmogu veido gala nagu dizainu. Blīvējuma gels ir piemērots kā apdare vai pat skaidru mētelis aizsardzībai un spīdēt ar nagu var piemērot.
Atsauksmes
+

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€
nded starptautisks