Mūsu hotline:
+49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
3 gadu garantija par visām ierīcēm
Pirkumu kontā.. & vairāk
No pasūtījumu vērtības no 59 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Dāvanas no 49,00 €
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Nail Art
Discount of 10,00 € from an order value over 75,00 € with Discountcode SALE10
Fizz kaviāra lodītes par modernu izskatu, maz bumbas uz nagiem
Sīkāka informācija
+

Nagu, nav diez vai kaut ko, kas vairs nepastāv. Jaunie produkti vienmēr ir populāra un kurš ir tas pirmo reizi, it īpaši skaudība. Ar mūsu NAIL-EON Fizz Pērles jūs varat saglabāt sevi diez vai beneidenden acis. Izmantot kaviāra efektu jūsu nagus. Jūs brīnums tagad pārliecināts, ka kāds ir atrast caviar jūsu nagus. Nekas! Tikai sekas.

Jauna tendence ir kredītu uz viņa vārda. Kaviārs ir ne tikai ekskluzīvas delikatese, viņš jau arī ir pazīstams kā aprūpes auduma cīņā pret grumbu. Tādējādi šī ekskluzivitāte ir nolemti, lai nagus. Protams nav reālu kaviārs, bet maza pērles, kas izraisa tieši šajā sakarā.

Izveidot unikālu 3D efektu ar mūsu Fizz krelles. Jums būs nepieciešama krāsu laku. Piemērojot divās kārtās ar naglu. Vislabāk, jūs individuāli strādāt katru naglu, lai krāsu pārāk ātri žūst. Molberts ir joprojām slapjš, apkaisīt atbilstošu nelielu krelles. Ja jūs esat uz visu naglu, vēlreiz nospiediet krelles un ļaujiet sausi nagi.

Izmantojiet mūsu augstākās kvalitātes produktus visvairāk skaistu nagu mākslas darbi. Mūsu produkti ir saskaņā ar Eiropas standartu prasībām.

Izmēri
+
0.021 Metri (m)
0.038 Metri (m)
0.085 Metri (m)
Atsauksmes
+

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€
nded starptautisks