Mūsu hotline:
+49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
3 gadu garantija par visām ierīcēm
Pirkumu kontā.. & vairāk
No pasūtījumu vērtības no 49 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Dāvanas no 49,00 €
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Nail Art
Discount of 10,00 € from an order value over 75,00 € with Discountcode WINTER2017
NailArt ieliktņus – apzeltīts Ielikums naudas sodu nagu dizains
Sīkāka informācija
+

Delikāts mākslas darbi veikti apzeltīti metāla likuma nagu dizains elegants un ekstravagants, tajā pašā laikā. Nail art ieliktņus ir tik skaisti dekorēts ar nelielu rhinestones un mirdzoša. Noguldītāju akrila vai gela slānis tiek iekļautas ekstravagants nagu mākslas izskatu.
Zelta spīdīgu Nailart ieliktņus no noguldītāju kategorijas & pīrsingu var būt ļoti vienkāršs process. Nagla iepriekš ir iestatīts kā parasti un gruntētas. Ieliktņus ir tieši iestrādāti struktūras slānis, un ir piemēroti akrila, piemēram, gela modeļa slāņiem. By The Order of citu caurspīdīgu mazo noguldītāju slāņi labi aizsargāti modelis atrašanās vietu iekšpusē. Tas ir arī īpaši ekstravagants un elegants. Gala izolācijas slānis nodrošina maksimālu aizsardzību un spodri. Akrils –-kā modeļa slāņi gela apvalks var aprīkot ar top, kas padara skrāpējumiem izturīgs un neatgriezeniski mirdzoši nail plate. Augstas spīduma efekts attiecībā uz akrila modeli saskaņā ar gala pulēšanas, spīduma vai ātri pabeigt šeit sniegt nepieciešamo spēku naglu.

Atsauksmes
+

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€
nded starptautisks