Mūsu hotline: +49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
Vairāk nekā 150 LED gēli
3 gadu garantija par visām ierīcēm
No pasūtījumu vērtības no 29 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Nail Art / Nagu uzlīmes un stickers
Nagu uzlīmes vasaras - nagu mākslas uzlīmes uz vasaras sajūta

Sīkāka informācija
+

Nagu uzlīmes vasarā ar sulīgs augļus motīvi, ziedi, Act plaukstām un sirds, īpaši Merijs, un pārsteidzoši spēcīgas krāsas. Vasaras nail Art ir Nailsticker perfekts un viegli piesprādzēt par nagu. Zīmogs apdare nodrošina ilgi turēt.
Turēt nagu mākslas nagu uzlīmes vasarā izskatās profesionāli ar gari nagi, kas jāsagatavo arī. Pieteikums ir iespējama dabas, kā arī mākslīgie nagi. Nagla ir manikirētiem vai modeļus un pēc tam iesniegts formā. Krāsu pārklājumiem visu veidu ir piemērotas kā apakšklājs Nalart uzlīmes vasaras dizains, diskrētas, kā pārāk spēcīgas krāsas ir vienlīdz piemērotas. Naglu tīras virsmas, maziem atsevišķiem motīvi kā pieprasītā izlaisto un viegli piespiež uz leju. Šeit pāris pinceti, ar kuru nagla tetovējumiem var izņemt no pārvadātāja filma ir piemērota kā labākais darba aprīkojumu. Tāpēc, ka nagla ilgi stick uzlīmes uz naglu, zīmogu veido gala nagu dizainu. Blīvējuma gels ir piemērots kā apdare vai pat skaidru mētelis aizsardzībai un spīdēt ar nagu var piemērot.

Atsauksmes
+

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€

nded starptautisks