Mūsu hotline: +49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
Vairāk nekā 150 LED gēli
3 gadu garantija par visām ierīcēm
No pasūtījumu vērtības no 29 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Nail Art / Nagu uzlīmes un stickers
Nagu uzlīmes svītras - nagu mākslas tendenču svītrām

Sīkāka informācija
+

Tas nevar būt vienkāršāka: ar uzlīmes naglai svītrām var ātri un viegli, apvienojot sloksnes dažādās krāsās uz naglu. Mazajiem, nagu mākslas motīvi tiek piemēroti saskaņā ar specifikācijām par nagu un noslēgts par ilgstošu aizturēšanu.
Tādējādi ideāli nagu uzlīmes svītras nāk uz priekšu, nagla ir sagatavots kā parasti. Sīkumains manikīrs vai ar akrila vai gēla modelēšanas padara perfektu bāzes. Atbilstošas krāsas krāsu vai atbilstošo krāsu želejas, ieteicams par pamatu svītras. Nagla plāksnei jābūt tīras bezputekļu un sausa. Uzlīmes naglai svītras tiks atskaitīta no pārvadātāja folija ar pirkstiem vai pāra knaiblītes un novieto uz naglu. Fiksācija tiek darīts, maigi uzspiežot uz. Nagla ir gatavs, roņu nodrošina atbilstošu atbalstu un ilgstošu spīdēt. Izmantojot plombēšanas gēla nagu māksla ir īpaši izturīgi, iespējama arī skaidrs laku piemērošanu.

Atsauksmes
+

Kopējie novērtējumi

5

Pārskats

5
1
4
0
3
0
2
0
1
0

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€

nded starptautisks