Mūsu hotline:
+49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
3 gadu garantija par visām ierīcēm
Pirkumu kontā.. & vairāk
No pasūtījumu vērtības no 49 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Dāvanas no 49,00 €
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Nail Art / Nagu uzlīmes un stickers
Discount of 11,00 € from an order value over 199,00 € with Discountcode SPRING2017
Uzlīmes hologrāfiskā nagla - krāsains nagu mākslas, panākot
Sīkāka informācija
+

Vai rotaļīgu vai grafiski - veikt iedomātā motīvi, kas var piedāvāt uzlīmes hologrāfiskā nagla jebkurā gadījumā īpaši nagu māksla. Uzlīmes motīvi var individuāli un pilnīgi sakārtot pēc pieprasījuma par nagu. Hologrammas Uzlīmes ir vienkārši pielīmē uz un beidzot noslēgtas.

Tātad profesionāli nagu mākslas fit nagla hologrammas uzlīmes, kas ir sīkumi ar satvērēja galu, arī nagu ir sevi pilnīgi šajā arēnā izmantot. Lai to izdarītu, parasti rūpīga sagatavošana ir nepieciešama. Dabas nagiem ir manikirētiem, pulētas un tad uzmanīgi, jo Krāsot krāsu pēc jūsu izvēles, modeļa pozīcijas naglas, un beigās colorized. Tagad par tīru un sausu mazo var pienaglot plate Nagu uzlīmes tiek sakārtotas. Atsevišķiem motīviem ir pārvadātāja folijas sagatavots un laists naglu. Ir sava vieta katru uzlīmes naglai tiek darīts, maigi nospiežot uz atbildību. Neatgriezeniski skaistu nagu dizains un ilgi satur radīšana beigās ir noslēgts. Tas var vai nu Top mēteli vai izmanto skaidras laku.

Atsauksmes
+
Kopējie novērtējumi
5
Pārskats
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€
nded starptautisks