Mūsu hotline: +49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
Vairāk nekā 150 LED gēli
3 gadu garantija par visām ierīcēm
No pasūtījumu vērtības no 29 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Nail Art / Nagu uzlīmes un stickers
Nakts spodrināšana nagu uzlīmes jappy radošo nagu modelēšanas

Sīkāka informācija
+

Nail art būtu ideāli unikāla, jo tā valkātāju. Nakts spodrināšana nagu uzlīmes snovbords ir pieejami dažādās variācijās un izmēriem, lai katram klientam atradīsiet kombinācija, ka daba ir tuvāki viņu, vai vienu tēmu vai kā mazs Ornaments visus nagus. Uzlīmes nagu iezīme speciālu pārklājumu, kas būs iedegties tumsā vai ultravioletā gaismā.

 

Nagla būs sākotnēji sagatavots un iesniegts piemērotā veidā. Kad iesniegšana ir izņemta, nagu uzlīmes var uzlikt. Lai to izdarītu, viņi būs jāreģistrē, izmantojot smailu priekšmetu, piemēram, adatas vai pāris pincete, precīzi novietot un spieda naglu. Vairojošās skaidru mētelis slānis, augšējā mēteli un hermētiķu gel dod tās faktisko spīdēt visu nagu mākslas un tajā pašā laikā tas aizsargā pret bojājumiem un ietekme ikdienas dzīvē.

instrukcijas
+

1. solis: Sagatavot nagla kā parasti.

2. solis: Izvēlējās motīvu un to atvelk ar smailu priekšmetu kā smalkas pāri pinceti vai plankuma virpulī pārvadātājs folijas.

3. solis: Pēc tam novieto uzlīmi uz vēlamo vietu nagu un tas viegli piespiež.

4. solis: Tad noslēgtās nagu dizains ar skaidru mētelis, augšējā mēteli vai noslēgšanas gel. Tādējādi aizsargā nail art.

 

Padoms:

Dabiskās nagu formas vai vecāka uzlīmes, var gadīties, ka izceļas uz pusēm un nav gluda. Pēc tam varat izmantot triks izmantojot piekļauties filmu. Nodot attiecīgi lielu tamponu uzlīmes gelu un cieši aptver gabalu pa naglu. Pēc konservēšanas, folijas var novilka.Atsauksmes
+

Kopējie novērtējumi

4

Pārskats

5
0
4
1
3
0
2
0
1
0

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€

nded starptautisks