Mūsu hotline: +49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
Vairāk nekā 150 LED gēli
3 gadu garantija par visām ierīcēm
No pasūtījumu vērtības no 29 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Nail Art / Nagu uzlīmes un stickers
Nagu uzlīmes kvadrāti - un apļveida modeļi - krāsains grafikas nagu mākslas

Sīkāka informācija
+

Ar nagu uzlīmes virsbūves un Riņķveida modeļi kļūst bērnu spēle nagu dizains. Motīvi ir līmētas tikai par nagu un aizzīmogotas. Atsevišķiem motīviem, kas dažādas krāsas ir pieejamas, var būt dažādas kombinēt unikālā nagu mākslas darbi.
Pirms lietošanas uzlīmes naglai ir kā parasti sagatavo nagla būt. Pēc tam, kad dabas nagla ir sīkumains manikīrs nagla vēlamajā veidā iesniegts un var tikt vakcinēti. Uz Modelis spēj nagla ir veidota kā parasti ar akrila vai želeju un formā celta. Tīras bezputekļu un sausa nagla plāksnē, viņš tagad var Nagu uzlīmes kvadrāti - un apļveida modeļus var iestrēdzis. Izvēlēto tematu tiks uzmanīgi atvelk no filmu - piemēram ar pinceti - un uz pāri nagla iestatīšanas. Atbildība tiek veidots, maigi uzspiežot uz. Ir tā, ka Nagu mākslas ar gaišo krāsu nagu tetovējumiem pabeigta, varat nagla jāaizzīmogo. Augšējā apvalks ir ideāla, alternatīvi, arī Skaidri noteikt uzlīmes naglai un nagu ar ilgstošu spodrināšana nobraukt.

Atsauksmes
+

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€

nded starptautisks