Mūsu hotline:
+49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
3 gadu garantija par visām ierīcēm
Pirkumu kontā.. & vairāk
No pasūtījumu vērtības no 59 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Dāvanas no 49,00 €
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Nail Art / Nagu uzlīmes un stickers
Nagu uzlīmes hologrammas zvaigzne - jauns Nailart skaisti nagi
Vaizdų spalva gali skirtis.
Sīkāka informācija
+

Viegli nagla māksla var būt Zvaigzne izveidot uzlīmes naglai hologramma. Pašlīmējošās nagla tetovējumiem viegli pielīmēt par sevi un sniegt individuālu un laimīgi Nagu dizains par dabu un modeļa vietā nagus. Roņu nodrošina, ka ilgstošu izturību.
Hologramma ir svarīgi nagu uzlīmes zvaigzne labi piemērošanai sagatavoti nagla. Dabiskās nagu manikirētiem un formā, Kā parasti C līknes, uzcelta modelis naglu un spēj. Gatavajā Nagla virsmas, kurām jābūt tīrai, bez putekļiem un sausai, tiek Vēlme līme pašlīmējošās uzlīmes motīvi. Tie var būt: noņemt pinceti no pamatnes plēvi un vēlamajā atrašanās vietā vieta. Ja nepieciešams, pēc tam labots ar nagu griešanas vai nagu vīles būt. Viens ir ieteicams, lai ilgst kalpošanas ilgums mākslas uzlīmes naglai Zīmogs kā apdare. Augšējā apvalks ir piemērota rūdīts UV gaismā būs arī skaidru mētelis var izmantot.

Atsauksmes
+

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€
nded starptautisks