Mūsu hotline: +49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
Vairāk nekā 150 LED gēli
3 gadu garantija par visām ierīcēm
No pasūtījumu vērtības no 29 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Nail Art / Nagu uzlīmes un stickers
Mirdzēt franču - franču Nailart krāsains teicamo nagu uzlīmes

Sīkāka informācija
+

Franču nagus reizi citādi sadarboties ar Izveidot mirdzēt franču nagu uzlīmes. Nevis klasisko balta Nagla padoms ir atrodams ar šo Varianta dzirkstošais nagu mākslas ar grafiku vai ziedu rakstiem. Francijas augšējā galā vienkārši par modelēta nagla pielīmēts un apzīmogo.

Mirdzošs franču nagu uzlīmes piemērošana ir viegli. Uz Nagla kā parasti manikirētiem vai modeļiem ar akrila vai gelu. Ir tā, ka galīgajā formā atrasts, ir jānotīra virsma, naglu plāksnes jābūt jābūt bez putekļiem un sausa. Vēlamais diapazons motīvs Mirdzēt franču nagu uzlīmes tiek maigi ievilka no pārvadātāja folijas, ideāla tas ir pāra knaiblītes. Uzlīmes naglai, kurā tiks pēc tam augšējā daļā naglu vieta un viegli piespiež uz leju. Tas ir franču Nagu mākslas mirdzums spēkā jau gandrīz izdarīts. Par ilgstošu izturību uz ronis, piemēram, ar hermetizējošām gel liek naglu. Tas tiek lietots plānā slānī un sacietējušas ultravioletā gaismā.

Atsauksmes
+

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€

nded starptautisks