Mūsu hotline: +49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
Vairāk nekā 150 LED gēli
3 gadu garantija par visām ierīcēm
No pasūtījumu vērtības no 29 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Nail Art / Nagu mākslas pildspalva
Nail Art Pen - Nagu Laka Nagu-Makslas Pildspalva

Sīkāka informācija
+

Ikdienas darbā nagla salons ir nagu dizaina vairs iedomāties pildspalvu. Smalku darbu vienā mirklī - sola šo produktu, Kad NDED daudzās dažādās nagu dizaina krāsas tieši no Ražotājs ir. Arvien vairāk klienti vēlas neparasts un pārsteidzošs nagu mākslas dizainu Pateicoties viegli īstenot pildspalva ir. Smalkas tip var Tāpat ar parasto zīmuli uz akrila nagu laka vai gēla nagu. Maigi nospiežot uz PIN Izpaužas krāsas metāla galu un tagad var tieši Lietot naglu virsmas. Tas ir, lai zīmētu līnijas vai, bet Ziedi, rakstus vai citi motīvi - gleznošana un Zīmēšana būs gabals ir nieks. Vienā acumirklī skaistākajām motīvi un rindiņas pārtraukuma rakstzīmes tiek par nagu. Pateicoties tā forma ir nagu dizaina pildspalvu rokā un var viegli un brīvi izmantot. Produkts satur aptuveni 10ml augstas kvalitātes nagu laka. Turklāt, nagu laka ar var Zīmogs top mētelis. Jūsu klienti būs prieks sasniegtajiem rezultātiem, izmantojot šo pildspalvu un mākslas var būt. Šis produkts būtu trūkst jebkādu studijā. Pārliecināt Jūs esat šī neaizstājams produkts jūsu studijā un Kad jūs pērkat no NDEDs, studijā kvalitāte būs ieguvēji Vairumtirdzniecības cenas.

Ronis
+

Sacietē gaisa iedarbībā

Nagu dizains bez cietināšanas ierīces: izskaistiniet savus dabīgos vai mākslīgos nagus bez tehniskām ierīcēm, neatkarīgi no elektroapgādes. Ar šo zīmogu apzīmētie produkti paši sacietē, iedarbībā ar gaisu.

Atsauksmes
+

Kopējie novērtējumi

4.4444

Pārskats

5
41
4
26
3
3
2
0
1
2

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€

nded starptautisks