Mūsu hotline:
+49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
3 gadu garantija par visām ierīcēm
Pirkumu kontā.. & vairāk
No pasūtījumu vērtības no 29 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Dāvanas no 49,00 €
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Nail Art / Nagu mākslas pildspalva
Discount of 11,00 € from an order value over 199,00 € with Discountcode AUTUMN2016

Nagu mākslas pildspalva

Gleznošana līdzīgi, kā to dara mākslinieki. Vistievāko līniju, filigrānu figūru un objektu zīmēšana uz mazām virsmām, smalki un ļoti detalizēti izstrādāti mākslas darbi, kas izveidoti uz ļoti maziem laukumiem - to mēs saucam par nagu mākslu. Šiem māksliniekiem otas un tamlīdzīgi lieli darbarīki nav nepieciešami - nagu mākslā ir jāzīmē tik tievas līnijas, ka šos mākslas darbus uz nagiem "uzbur" ar tā sauktajiem Pen zīmuļiem. Pen tie ir 10 ml tilpuma flakoniņi, kas pildīti ar laku, tiem ir niecīgs metāla uzgalītis, kas nodrošina iespēju radīt uz mūsu, nagiem, kas ir tik mazi, ļoti precīzus, smalkus zīmējumus. Protams, motīvus var uz nagiem likt arī uzlīmju un bindi veidā, bet ar roku zīmēti motīvi, ko iespējams izveidot 48 krāsās, ir nesalīdzināmi skaistāki par uzlīmēm vai bindi. Mēs piedāvājam Nailart zīmuļi vienkrāsainas lakas veidā, vai arī metāliskā, mirdzošā krāsā, kā arī daudzkrāsainu.

Zīmuļus zīmuļi mēs iepērkam tieši no ražotāja. Mēs garantējam, ka šiem produktiem ir augsta kvalitāte un tie no visiem aspektiem atbilst Eiropas normām. Zīmuļi ir ērti un viegli lietojams, izmantojot krāsaino laku, ar to Jūs variet izveidot filigrānus zīmējumus uz mākslīgajiem vai dabīgajiem nagiem. Lai ar šo zīmuli uz nagiem radītu mākslas darbus, Jums nav nepieciešams īpašs talants un īpaša izglītība. Jums jāļauj vaļa savai fantāzijai un Jūsu rokai jābūt precīzai. Jūs variet arī doties pie nagu dizainera uz studiju, kas veiks Jūsu nagu izgreznošanu. Zīmuļi izmanto arī nagu dizaina studijās.


Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€
nded starptautisks