Mūsu hotline: +49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
Vairāk nekā 150 LED gēli
3 gadu garantija par visām ierīcēm
No pasūtījumu vērtības no 29 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Nail Art
Nagu mākslas nagla folijas līmi retro stils - touch 1970-to gadu

Sīkāka informācija
+

Ir jāsaņem ļoti īpašu dizainu naglu, nagu mākslas nagla filma ir sevis līmi - retro stilā, kas ideāli piemērots. Žilbinošas motīvi par nagu, kas ir lielisks kā ķērējs retro stila conjure akcentiem. Izmantojot zemas folijas biezums to var lietot viegli veidošanas želeja vai ar plombu.
Darbs ar nagu mākslas nagla folijas līmi - retro stils ir ļoti viegli. Nagla kā parasti veic, folijas var iekļaut vai nu laikā struktūru gela vai ielīmēšanas tieši zem augšējā mēteļi var būt. Tīra un sausa virsma ir svarīga drošu saķeri Naiart uzlīmes. Ir ieteicams arī nedaudz roughen nail plate ar bufera. Naiart film sagriež pareizo formu, ar pinceti motīvs var no pārvadātāja vidēja rūpīgi noņemt un novieto uz naglu vēlamajā atrašanās vietā. Nospiežot nedaudz folija ir noteikts un var būt aizsargāti tad ar slāņa struktūru gela vai tieši caur plombas. Par gala nagla tīrīšanas vai pulēšanai eļļas izmantošana nodrošina ilgu spīdēt.

Izmēri
+

0.006 Metri (m)
0.105 Metri (m)

Atsauksmes
+

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€

nded starptautisks