Mūsu hotline:
+49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
3 gadu garantija par visām ierīcēm
Pirkumu kontā.. & vairāk
No pasūtījumu vērtības no 49 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Dāvanas no 49,00 €
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Nail Art
Discount of 11,00 € from an order value over 199,00 € with Discountcode SUMMER2017
Nagla tetovējumiem franču stila rotājumi silver - franču Nailart
Sīkāka informācija
+

Nagla tetovējumiem franču stila rotas, sudraba dabisko un mākslīgo nagu dimdošo franču zīmolu jaunu izskatu. Sudrabs Rotājumi var iestrēdzis līdz galam naglu un ar daudz ko citu Nagu mākslas elementus var apvienot. Vai dabiskos vai mākslīgos nagus akrila vai Gēla modelēšanas, sudraba Francijas uzlīmes vienmēr ir laba izvēle.

Tāpēc, ka nagla stila tetovējumiem Francijas rotājumi sudraba ilgi turēt nagu un optimāli stājas spēkā, naglu tiek gatavots kā parasti. Uz Dabas nagla ir iesniegts modelēšana un pārbūvēta ar akrila vai gelu. Izvēlētā nagu uzlīmes tiks likts uz gala nagla motīvs un viegli piespiestu, jebkuru liekās ar failu vai Nagu griešanas tiek noņemti. Viens sniedz ilgi turēt uz naglu gala apdare kā zīmogu. Šis pasākums ir arī Ja uzlīmes naglai mākslas lietot dabiskās nagu. šeit piemēram skaidru mētelis, ir ieteicams aizsargāt nagu un nagu tetovējums un nodrošina ilgstošu spīdēt.

Atsauksmes
+

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€
nded starptautisks