Mūsu hotline:
+49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
3 gadu garantija par visām ierīcēm
Pirkumu kontā.. & vairāk
No pasūtījumu vērtības no 49 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Dāvanas no 49,00 €
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Nail Art
Discount of 11,00 € from an order value over 199,00 € with Discountcode SUMMER2017
Nagu uzlīmes hologrammas viļņi - Nailart vienreiz savādāk
Sīkāka informācija
+

Atkarībā no gaismas izplatības uzlīmes naglai hologrammas virmo viļņi visās krāsās. Šīs uzlīmes naglai māksla piesaista uzmanību ar drošību, un to var izmantot novatoriskus un ekstravagants pilnībā segtas dizainu par dabas, kā arī mākslīgie nagi. Uzlīmes naglai, beigās ir aizzīmogotas, ilgi turēt un spodri.
Lietot nagu uzlīmes hologrammas viļņi naglu sagatavo parastajā veidā. Nagla mākslas uzlīmes tieši uz dabiskās nagu Ielīmēt formā, tam jābūt pulēta, tīru un sausu. Pilnībā segtas nail art var notikt uz modeļa pozīcijas naglu ar akrila vai gelu, ja naglu pilnībā tiek modelēta un formas. Uzlīmes naglai tiek izņemts no pamatnes lapas, novieto uz naglu, un vietas. Maigi nospiežot uz uzlīmes saņem tās saķere uz naglu plāksnes. Lai nagu mākslas garu un paliek uzticama vieta, beidzot naglu plombē. Var izmantot augšējā apvalks kā hermētiskus gela vai pat skaidrs laku.
Atsauksmes
+

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€
nded starptautisks