Mūsu hotline:
+49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
3 gadu garantija par visām ierīcēm
Pirkumu kontā.. & vairāk
No pasūtījumu vērtības no 59 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Dāvanas no 49,00 €
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Nail Art
Nagla folijas Leopard - moderns džungļos meklēt bez aplinkiem
Vaizdų spalva gali skirtis.
Sīkāka informācija
+

Nagla folijas Leopard darbojas kā nagu mākslas savvaļas un eksotisko tajā pašā laikā un lielisks papildinājums sexy provokatīvs apģērbs. Filma ir ar foliju līmi, kas fiksētas un var par dabu, kā arī tiek izmantoti mākslīgie nagi. Kā pilnībā segtas vai nagu mākslas rotājumi folijas variantus var piemērot. Izturību un spīdums faktors pieaugs par zīmogu.
Lietot naglu folijas leopards izskatās, naglu jābūt tīrai un sausai, tīru ar tīrāku un Zellette attaukots nail plate, tajā pašā laikā. Tas ir svarīgi, lai labu saķeri, it īpaši ar dabiskās nagu. Folijas līme tiek piemērots plānslāņa plāksnes nagla. Tas maina pēc neilga laika tā Krāsu no piena caurspīdīgu, tad nagla folija ir novietots un nospiests uz leju ar vietas virpuļa vai rožkoka irbulīši. Pēc pāris sekundēm līme ir nožuvis, aizstāvis var noņemt. Nagla ir tad dekorēts vai beidzot noslēgtas. Veidojot želeju var izmantot folija uz mākslīgo nagu piemērošanai. Caurspīdīgs želeja nocietināt nedaudz, tad filmu tiek nospiesta un želeju pilnībā sacietē. Šeit ir svarīgi atsaukt pārskaitījumu filmu ar pēkšņu grūdienu. Nagla ir tad pilnībā veidoti un gatavo ar augšējo mētelis.
Atsauksmes
+

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€
nded starptautisks