Mūsu hotline:
+49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
3 gadu garantija par visām ierīcēm
Pirkumu kontā.. & vairāk
No pasūtījumu vērtības no 59 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Dāvanas no 49,00 €
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Nail Art
KONAD laukumā, apzīmogojot veidni - daudzi motīvi
Vaizdų spalva gali skirtis.
Sīkāka informācija
+

Par to, kā piemērot KONAD apzīmogojot apzīmogojot laka, izmantot skrēpers un īpašais zīmogs ir nepieciešama tehnoloģija, papildus vēlamās veidnes. Visi piederumi ir pieejamas nded darbnīcā kā vienu piederumiem vai praktiski kopā. KONAD laukumā, apzīmogojot veidne sastāv no perforators bez metāla un var izmantot atkal un atkal ar labu aprūpi.

Par to, kā piemērot KONAD Štancēšanas procesā jābūt naglu labi sagatavota, tā virsma ir tīra un sausa. Īpašos, lēnām žāvēšanas apzīmogojot laka ir par vēlamo motīvs lietišķās un netraucētu kasa nost ar skrāpi. Tad marķēšanas motīvs var ierakstīt un pārraidīt naglai ar slīdošo kustību ar zīmogu. Tādējādi rodas nail nagla mākslu, kas ir vērts skatīties. Motīvi, piemēram, krāsas var brīvi apvienot un izveidot nagu dizains, kas ir tikpat unikāls kā perfekti. Tik ilgi marķēšanas motīvi ievērot naglu, tiek lietots augšējā mētelis. Pēc konservēšanas, tas aizsargā nagu mākslas ilgu un drošu un ilgstošu spīdēt.

Atsauksmes
+

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€
nded starptautisks