Mūsu hotline:
+49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
3 gadu garantija par visām ierīcēm
Pirkumu kontā.. & vairāk
No pasūtījumu vērtības no 59 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Dāvanas no 49,00 €
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Nail Art
KONAD kolekcija, apzīmogojot veidni - daudzi motīvi
Vaizdų spalva gali skirtis.
Sīkāka informācija
+

Ar KONAD kolekcijas marķēšanas šablons kļūst viegli precīzu Nailstyling. Veidne ir izgatavota no metāla, un to var izmantot atkal un atkal rūpīgu attieksmi. Vislabākos rezultātus iegūst ar KONAD, apzīmogojot lakas. Tie ir pieejami arī nded veikalā.

Blakus atbilstošu veidni, ideāls Zīmogošanai pēc KONAD metodes, kā arī zirgs ir marķēšanas nagu laka, vēlamo Krāsu un zīmogu. Marķēšanas nagla pulējamām pastām priekšrocība ir tāda, ka viņi izžūt lēnāk un tik mierīgi, precīzi lietošana salīdzinājumā ar citiem nagu pulējamām pastām. Visas iekārtas ir pieejamas veikalā kā atsevišķas sastāvdaļas vai arī kopā. Nagu lakas piemēro KONAD veidņu kolekciju zīmogošanu un pēc tam atskaita gluda ar lāpstiņu. Pēc izvēles, arī dažādās marķēšanas motīvi dažādās krāsās var piemērot par vienu naglu. Zīmogs ir tēma veidnes un tā ātri ar slīdošo kustību uz naglu virsmas ir sagatavota pārsūtīšanai. Nagla ir gatavs, augšējā apvalks nodrošina, ka ilgi marķēšanas pieteikumu spīd neatgriezeniski un izrotāts naglu.


Izmēri
+
0.002 Metri (m)
0.254 Metri (m)
0.18 Metri (m)
Atsauksmes
+

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€
nded starptautisks