Mūsu hotline:
+49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
3 gadu garantija par visām ierīcēm
Pirkumu kontā.. & vairāk
No pasūtījumu vērtības no 49 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Dāvanas no 49,00 €
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Nail Art
Discount of 10,00 € from an order value over 75,00 € with Discountcode WINTER2017
Fullcover nagla tetovējumiem ziedu dizains - ātri un individuāli
Sīkāka informācija
+

Smalka nagu mākslas ar minimālu piepūli Var pienaglot Fullcover ar tetovējumiem ziedu dizaina veidošanas. Uz Melna ziedu ornamentiem laiž sagatavotā nagla spieda un apzīmogo ar augšējo mētelis. Tādējādi rodas pastāvīga Nagu mākslas, kas izskatās eleganti un individuāli, un tai pašā laikā pieskārienu romantika nes.
Uzlīmes naglai piemērošana ir viegli. Izvēlētie attēli tiek Izgriezt rūpīgi ar šķērēm un formā. Tātad filmu ērti atrisina no papīra pamatnes, tetovējumi būs Fullcover nagla ievieto bļodā ar ūdeni ziedu dizains par aptuveni vienu minūti. Ar pinceti, naglu tetovējums izņem un novieto uz naglu. Pēc tam, kad atlikušais mitruma ar Zellette, rūpīgi ierakstīts, kas paplašina Filma par nagu ir gluda un var noplombēt pēc žāvēšanas. Uz Var izmantot dabasgāzi, kā arī akrila vai gela nagus. Programmā īsu laiku rada ilgstošu nagu mākslas, īpaši iespaidīgs tiesību akti.

Atsauksmes
+

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€
nded starptautisks