Mūsu hotline:
+49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
3 gadu garantija par visām ierīcēm
Pirkumu kontā.. & vairāk
No pasūtījumu vērtības no 59 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Dāvanas no 49,00 €
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Naguvīles / Smaržasviles

Smaržasviles

nded Aromāts Vīles Smaržasviles nded Aromāts Vīles
0,34 € *
nded Aromāts Vīles Oranžs Smaržasviles nded Aromāts Vīles Oranžs
0,34 € *
nded Aromāts Vīles Vaniļa Smaržasviles nded Aromāts Vīles Vaniļa
0,34 € *
nded Aromāts Vīles Ābols Smaržasviles nded Aromāts Vīles Ābols
0,34 € *
nded Aromāts Vīles Citrons Smaržasviles nded Aromāts Vīles Citrons
0,34 € *

Vai vēlaties augļu citrusu vai ziedu aromāts, jūs atradīsiet perfektu aromātisks failu šajā kategorijā. Šīs apbrīnojamo augstas kvalitātes aromātisks failus apvienot skaisto individuāli uzdrukāts modeļus ar svaiguma septiņu dinamiskas smaržu. smaržas ietver vaniļas, ķiršu, kokosriekstu, zemeņu, apelsīnu, ābolu, ķiršu, un mango. Ar šo no vilinoši smaržu izvēloties vienu šķirni varētu būt pārāk grūti. Kāpēc ne izmēģināt visus septiņus?
Mūsu aromātisks faili ir ideāli veidošanā, un izlīdzināšanas dabiskos vai mākslīgos nagus, vai vēlaties īstermiņa, ilgtermiņa, kvadrātveida galu vai ovāli nagi šo failu atvieglos visu savu pieteikumu. neatvairāms aromāts no šiem failiem ir atzinīgi prieks par jūsu nagiem. delikāts aromāts uzlabotu aromāts jūsu nagu studija un ir patīkami lietošanai mājās pārāk. Katrs aromātisks fails ir individuāli pakete, lai saglabātu to tantalizing smaržu.


Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€