Mūsu hotline:
+49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
3 gadu garantija par visām ierīcēm
Pirkumu kontā.. & vairāk
No pasūtījumu vērtības no 59 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Dāvanas no 49,00 €
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Naguvīles
Apmaiņas failu plastmasas - higiēnas failus nail salon
Vaizdų spalva gali skirtis.
Sīkāka informācija
+

Tādējādi naglu uztur un perfekti darbojas, kā viņš ir pirms modelēšanas vai celta pirms nagu dizaina pareizā formātā. nded mainīt failus no plastmasas ir ideāls instruments, kad runa ir par higiēnas manikīrs vai dabiskās nagu sagatavošanai modeļa vietā. Augstas kvalitātes smilšpapīrs nodrošina labāko reģistrācijas rezultātus, ar vienkāršu metodi, lai mainītu reģistrācijas grāmata paliek higiēniski droša strādāt ar failu.

Programmu faili ir ļoti vienkārša. Apmaiņas fails naglu pareizā leņķī pievienots arī citus failus, kas veikalā daudzos variantos, kas atrodas nded, un lieko materiālu tiek noņemta un uzmanīgi mazos soļos. Faili tiek piemērots dabas nagus, kā arī modelis līnijpārvadātāju materiālu apstrādes. Īpaša lieta par nagu vīles, kas ir pieejami kā tikai failu, trapecveida failu vai platām un taisnām nagu vīle ir skaidrs pēc pieteikuma. Izmanto slīpēšanas virsma ir vienkārši atskaita no plastmasas korpusu nagu vīle – labākajiem klientiem jāpierāda, higiēnisku darba acu priekšā. Stabila centerpiece var iztīrīt nepieciešamības dezinfekcijas līdzekli. Atbilstošo pieteikuma lapas ir pieejamas veikalā ar kārtas numuru V6901.

Atsauksmes
+
Kopējie novērtējumi
5
Pārskats
5
1
4
0
3
0
2
0
1
1

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€
nded starptautisks