Mūsu hotline:
+49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
3 gadu garantija par visām ierīcēm
Pirkumu kontā.. & vairāk
No pasūtījumu vērtības no 59 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Dāvanas no 49,00 €
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Naguvīles
Apmaiņas failu nerūsējošā tērauda - top materiāls profesionāli nagla salons
Vaizdų spalva gali skirtis.
Sīkāka informācija
+

Tikai labi veidota naglu, jūs saņemsiet mākslas darbs. -Visi un End ir labi nagu vīle, kas ir ne tikai viegli lietot, bet arī stabila un higiēnas. Mainīt failu sistēmai, šīs prasības ir viegli tikās. Pēc katras lietošanas, iesniegšanas virsmu viegli nomainīt, tādējādi pat augstākā higiēnas prasības izpildītas.

Apmaiņai failus no nerūsējošā tērauda, kas sastāv no augstas kvalitātes metāla, kas ir ļoti izturīga, kā arī gaismas kā spalviņa. Materiālu iesniegšana ķermeņa nāk no kosmiskās un rada to tikai labākās īpašības. Pieteikumu iesniegšanas formās, taisnas, trapecveida un plašu tagad ir pieejami, attiecīgi reģistrācijas virsmām nav vajadzīgi. Tie ir pieejami ģimenes Pack pasūtījumu numuru V 6911 veikalā. Pēc katras lietošanas ir atskaitīta lipīgu virsmu bez līmi atliekas no nerūsējošā tērauda korpuss. Jaunus klientus saņemt jaunas un neizmantoto nagu vīles manikīrs vai modeļa situāciju sagatavošanai. Ideāli ir, ja izmaiņu iesniegšanas virsmām pirms klientu acīs. Tas rada uzticību un profesionalitāti. Arī higiēniskās apstrādes var būt modes iesniegšanas iestādei: tas var viegli tīrīt, nepieciešamības gadījumā ar dezinfekcijas līdzekli.

Atsauksmes
+

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€
nded starptautisks