Sertificēts interneta veikals
Mūsu hotline: +49 (0) 2428/8198992
3 gadu garantija par visām ierīcēm
Vairāk nekā 150 LED gēli
No pasūtījumu vērtības no 29 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Naguvīles / Citiviles
Discount of 11,00 € from an order value over 99,00 € with Discountcode SUMMER2016

Citiviles

Wave failu Citiviles Wave failu
0,76 € *
-15%
Stikla Vīle Citiviles Stikla Vīle
2,46 € *
Motīvs Nagu Vīles Citiviles Motīvs Nagu Vīles
0,94 € *
nded cilindru Vīles Citiviles nded cilindru Vīles
2,85 € *
nded Mini vīles Citiviles nded Mini vīles
0,48 € *

Pieteikuma viņas nagi ir kaut būtiska skaistu modelage.On parasti ieteicams samazināt nagus, bet failu, lai saglabātu savu spēku. To izmanto, lai sasmalcina malas nagu, lai saīsinātu to un dotu tai dažas forme.Il ir iespējams iesniegt nedaudz virs nagu izlīdzināt to, vai veicināt pievienojot mākslīgie nagi. Ja nagu ir gluda un spīd labāk izmantot citu piederumu, nagu sauc pulēšanai. Neatkarīgi no parastās lietas, zinātniskā pētniecība ir novilka burvju nūjiņu. Patiešām ir mūsdienās dažādus failus, kas var garantēt augstu kvalitāti tēlu nagus, cita starpā, metāla failu, ļoti piemērots stipriem nagiem vai mākslīgo tiem, fails kartes un, ja nagu ir trausla, mēs varam paļauties uz failu sīkgraudaina, lai izvairītos no plaisas. Mums jāpiemin arī stikla nagu vīle, ir iespējams ļoti atbilstošo izvēles matēta nagu trausli. Visbeidzot, ir nagu vīles, elektriskie slīpmašīnas manikīra.
Visi faili, ko nagu formu veidu un pēc aizraušanās ar katru, lai netraucētu procesam iesniegšanu un novērst problēmas nagu, nodrošinot ilgmūžību bez nevērība higiēnu.


Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€
nded starptautisks