Mūsu hotline:
+49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
3 gadu garantija par visām ierīcēm
Pirkumu kontā.. & vairāk
No pasūtījumu vērtības no 59 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Dāvanas no 49,00 €
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Naguvīles / Bufera + pulēšana Bloks
Neona buferis - slīpēšanas un korekcijas naglas
Vaizdų spalva gali skirtis.
Sīkāka informācija
+

Buferi ir neatņemama daļa no naglu dizainers darbarīku kasti. Īpaši neona buferis ar tās smalkas Granulācija var izmantot atsevišķi. Viņš nevar iet uz priekšu raksturu vai mākslas nagu Roughening, bet ir arī piemērota smalku labojumus malām naglu.

Laba bufera ne tikai labu grinds, bet slēpjas arī ar roku. Neona buferšķīdumu izmanto pēc labošanas darbu izmantošanu nagu vīles. Tātad ar smalku slīpēšanas virszemes pārejām tieši sasmalcina, risks, ka akrila vai gēla nagu liftu sevi, tādējādi ievērojami samazinās. Atkarībā no tā, vai virsmu vai selektīvu slīpēšanas darbs ir nepieciešams, izmantot lapu smiltnīcas bloku vai vienu no tā malām. Tīrīt buferi vienkārši izsita ārā un to var izmantot atkal un atkal naglu vai manikīrs. Neona buferi no nded tiešsaistes veikalā pieejams purpura un zaļo košās krāsās, oranža, dzeltena, rozā un atbilst jebkurā interjerā.


Atsauksmes
+

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€
nded starptautisks