Mūsu hotline:
+49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
3 gadu garantija par visām ierīcēm
Pirkumu kontā.. & vairāk
No pasūtījumu vērtības no 49 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Dāvanas no 49,00 €
Jūs atrodaties šeit: Nagu salonu aprīkojums
Discount of 11,00 € from an order value over 199,00 € with Discountcode WINTER2016
Ar nded studio krēsls bez noguruma darbam studijā
Sīkāka informācija
+

Varat izveidot perfektu nagla modeļa slāņiem un skaistākajiem nail art, ir vajadzīga piemērota tabula piemērotus instrumentus un materiālus, ko. Veicot labo darbu krēsls ir ļoti svarīgs jautājums. Mēs piedāvājam jums jaunu krēsli, kas saskaņā ar jūsu vēlmēm, varat atlasīt ņemot vērā dažādās krāsās un ietilpst jūsu organizācijā. Krēsli ir regulējams augstums, var individuāli pielāgot savu augstumu. Atzveltnes piedāvā atvieglinātas sēdvietai. Krēsli ir izgatavotas no augstas kvalitātes materiāliem.
Mūsu krēsli ir ne tikai nagu salons. Tās ir arī lieliska atpūtas iespēju jebkuram boss vai vadītājs pie sava rakstāmgalda. No krēsla kāju lomas veikt izmaiņas vietā telpā ātri un viegli.
Pārliecināt sevi par mūsu produktiem, un nav fret pār vairs neērti krēsli, jūs sarežģīt darbu. Izmantojiet vienu no mūsu krēsli, lai saņemtu savu darbu izdarīt ātri un bez nogurums var. Jūs atradīsiet mūs tālāk viss, kas nepieciešams, lai skaisti nagi un radošu nagu mākslas materiāliem. Jūs varat paļauties uz mūsu gadu pieredze ražošanā un mūsu perfekts serviss.


Atsauksmes
+
Kopējie novērtējumi
4
Pārskats
5
0
4
1
3
0
2
0
1
0

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€
nded starptautisks