Mūsu hotline:
+49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
3 gadu garantija par visām ierīcēm
Pirkumu kontā.. & vairāk
No pasūtījumu vērtības no 59 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Dāvanas no 49,00 €
Jūs atrodaties šeit: Nagu salonu aprīkojums / Nagla tabulas

Nagla tabulas

Nagla salons ratiņiem Nagla tabulas Nagla salons ratiņiem
80,60 € *
Nagla salons ratiņiem Nagla tabulas Nagla salons ratiņiem
323,70 € *
nded zils/balts nagla tabula Nagla tabulas nded zils/balts nagla tabula
137,23 € *
3,05 € / 1000 g
nded nagla galda Brown Nagla tabulas nded nagla galda Brown
137,23 € *
3,05 € / 1000 g
Nagla tabulās - praktiska un svarīgākajiem nagla salons mēbeles
Nekas no nagla salons strādā bez pareizajā vietā. Nagla tabulas ir jāizpilda dažādas prasības, tāpēc, ka tā vienkārši ir ne tikai klientam, bet arī pati nagu dizaina efektīvi un ergonomiski pareizi varētu strādāt. Papildus dažādas citas iekārtas studija, piemēram, darba materiālus un interjera, naglu tabula ir svarīgākā daļa mēbeles. Kosmētikas tabulās ir pieejama dažādās versijās un prasībām gan augstāko dizaina studijā kā svarīgus kritērijus saistībā ar ergonomiku, vietu sadalījumu un materiālu.

Nagla tabulās var izgatavot no dažādiem materiāliem. Tas vienmēr ir svarīgi countertop pār dažādiem šķidrumiem un vielām, kas tiek izmantotas nagu, ir rezistentas. Arī jābūt viegli tīrāmām plāksnes un ir izturīgas pret mehāniskiem bojājumiem. Īpaši bieži var atrast darba virsmas pārklājumu tādēļ skaidu vai melamīnu versiju. Laba darba virsma ir viegli tīrāms un dezinficējams, un to piedāvā vietas plaukstu paliktņus, UV lampu un citi Nailart piederumi. Parādīt arī stendi, lampas labāko redzamību un citu aprīkojumu, uz virsmas var tikt integrēti kā svarīgs aksesuārs darbavietā.

Labas naglu tabula ir aprīkots ar dažādām atvilktnēs un nodalījumiem. Tādējādi visas iekārtas, kas vajadzīgas modelēšana un manikīra var būt nostiprināti, viegli un ātri pieejama. Integrēta atvilktnēs, vietas swirls un citu želejas failus, kā _ arī krāsu vietā atrast lielāku konteineros, kā piemēram uzglabāšana pudeles ar tīrāku vai poļu noņemšanas var glabāt kastēs seifa. It īpaši, ja telpa ir ierobežota, labiekārtota manikīra tabula var saturēt visu nepieciešamo profesionālās nagu dizaina iekārtas. Gludu un izturīgu virsmu noliktavās vienmēr nodrošina, tīrība un higiēna. Virsmām viegli tīrāmas ar mitru lupatu, un ir pat izturīgas vielas, ko izmanto nagla salons un šķidrumiem, kā arī virsmas.

Pēc izvēles nagla galda nagu mākslas darbs vienmēr ir arī vērā esošo telpu. Pati tabula būtu jāizvieto tā, lai tas nebūs gaismas atspogi no griestu gaismas vai logu. Tas ir ideāls, ja sānu gaismas avots ir atstājis uz galda.
Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€
nded starptautisks