Mūsu hotline:
+49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
3 gadu garantija par visām ierīcēm
Pirkumu kontā.. & vairāk
No pasūtījumu vērtības no 59 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Dāvanas no 49,00 €
Jūs atrodaties šeit: Nagu salonu aprīkojums

Nagu salonu aprīkojums

Putekļu maisiņus putekļu savākšanas nomaiņa Nagu salonu aprīkojums Putekļu maisiņus putekļu savākšanas nomaiņa
1,65 € *
1,65 € / 100 g
Parafīns Nagu salonu aprīkojums Parafīns
no 5,24 € *
11,64 € / 1000 g
Parafīna vasks pirts zābaciņi Nagu salonu aprīkojums Parafīna vasks pirts zābaciņi
5,94 € *
Dienasgaismas lampa nomaiņa Nagu salonu aprīkojums Dienasgaismas lampa nomaiņa
11,70 € *
11,70 € / 100 g
YOUMAXX manikīra un pedikīra failu Nagu salonu aprīkojums YOUMAXX manikīra un pedikīra failu
20,93 € *
NAIL-EON Ultrasonic Cleaner Nagu salonu aprīkojums NAIL-EON Ultrasonic Cleaner
34,86 € *
26,82 € / 1000 g
NAIL-EON LED Darba lukturis Nagu salonu aprīkojums NAIL-EON LED Darba lukturis
43,57 € *
YOUMAXX Bye Bye Hair Wax Warmer - Vaska siltāks Nagu salonu aprīkojums YOUMAXX Bye Bye Hair Wax Warmer - Vaska siltāks
45,57 € *
35,60 € / 1000 g
NAIL-EON parafīns komplekts Nagu salonu aprīkojums NAIL-EON parafīns komplekts
50,57 € *
NAIL-EON nagu dizaina putekļu ekstrakcijas Nagu salonu aprīkojums NAIL-EON nagu dizaina putekļu ekstrakcijas
61,07 € *
40,99 € / 1000 g
Nagla salons ratiņiem Nagu salonu aprīkojums Nagla salons ratiņiem
86,80 € *
Promed de luxe Nagu salonu aprīkojums Promed de luxe
131,07 € *
nded zils/balts nagla tabula Nagu salonu aprīkojums nded zils/balts nagla tabula
147,78 € *
3,28 € / 1000 g
nded nagla galda Brown Nagu salonu aprīkojums nded nagla galda Brown
147,78 € *
3,28 € / 1000 g
Nagla salons ratiņiem Nagu salonu aprīkojums Nagla salons ratiņiem
348,60 € *
Nded Nagu galds ar putekļu ieguvi - Premium manikīra galds 305 LX Nagu salonu aprīkojums Nded Nagu galds ar putekļu ieguvi - Premium manikīra galds 305 LX
803,99 € *
18,48 € / 1000 g
Nagla salons ratiņiem Nagu salonu aprīkojums Nagla salons ratiņiem
590,36 € *

Lūdzu, izvēlieties atbilstošu apakškategoriju, lai Nagu salonu aprīkojums:

Nagla tabulas
Profesionāli nagu dizaina dzīves naglu dizainers meistarība, darba materiāli, kā arī funkcionālas un dekoratīvas mēbeļu. Nagla salonā, nagu tabulās kā svarīgi galveno darba forma svarīgs kodols.
Kosmētika gulēt
Daudzfunkcionāls dīvāns notiek, protams, skaistumkopšanas salons, bieži arī nagu salonā. Mūsu augstas kvalitātes problēmas ir aprīkoti ar daudzām funkcijām, it īpaši pedikīrs. Dažādiem noformējumiem un daudzas funkcijas piedāvā ideāls skaistumkopšanas dīvāns katrā ziņā izvēle.
Kosmētika krēsli
Elastīgu un ekonomē vietu veidu kosmētikas krēsls mazajiem kosmētika un nagu Studios atrod savu vietu. Savukārt klientam ērti iekārtoties, naglu dizainers vai kosmetologs varētu strādāt netraucēti un efektīvi. Kosmētika krēsli ir pieejama dažādās versijās un atšķiras komforta un servisa ziņā.
Nagu salonu aprīkojums, nagu modernas iekārtas un UV/LED ierīces nagu dizaina studijas lēti veikals - mēbeles, piemēram, galdi, krēsli un Gultasvietu manikīra un pedicures ar 3 gadu garantiju
Pirmās klases Nagu Salon aprīkojumu un mēbeles, piemēram, manikīra klāja, nagu dizains tabulām un nopirkt tiešsaistē, pedikīrs krēsli ar 3 gadu garantiju. Mūsdienu nagu dizaina aprīkojumu, piemēram, UV iekārtas, LED lampas, CCFL gaismas konservēšanas vienību un nagu griezēji nagu mākslas studijas var arī ar 3 gadu garantiju lēti pasūtījumu. Nagu dizains var būt ļoti dārgi, ja jūs vēlaties, lai modelētu mākslīgie nagi un modes. Bet arī kopšanas un dizaina dabas nagiem ir vienkāršota, dažas tehniskas ierīces. Tātad kurš vēlas retool viņa nagla studijā, ir jāaizstāj viena vai cita ierīce vai ierīču mājās, lai sniegtu atbalstu nagu kopšanas, ir laipni aicināti apskatīt mūsu katalogā. Mūsu kataloga lapās parādītu mēbeles, mēbeles un iekārtas ar aprīkojumu, kas nepieciešams profesionālās nagu dizains un atvieglotu pārskatu, nagu studija, mums ir kartēti ierīci pēc lietošanas. Var meklēt tik ļoti konkrēti frēzēšanas griezēji, paskatīties uz elektrisko iesniegšanas vai tuvāk aplūkot dažādos UV iekārtas. Mēs veicam arī dažādu ierīču putekļu ekstrakcijas un attīrīšanas mākslīgie nagi.
Higiēnas spēlē svarīgu lomu. Ir svarīgi, lai saņemtu ierīces konstrukcijai higiēniski tīru un tīru ar mākslīgie nagi nagla gultas infekcijas ir neērti un bieži slikti sadzīšana. Ierīcēm, kuras deglī ievadīt iesniegšanu un putekļi, uz kuriem frēzēšanas mākslīgie nagi, attīra gaisu un novērstu plastmasas smalki putekļi uzkrājas ādas dabiskās nagu un rīku. Tīrīšanas iekārtas var palīdzēt saņemt higiēniski tīru nagus, kas nav iespējams ar citiem rīkiem. Jo mikroskopiskas daļiņas nokārtot tāpat vietās, kas var būt tīri ar ultraskaņas tīrīšanas līdzekļi - līdzinās eyewear un rotaslietas. Aprīkojumam un iekārtām būtu vienmēr higiēniski tīru un augstas kvalitātes nail salon, jo tikai tādā veidā, jūsu klienti būs pavisam apmierināts.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€
nded starptautisks