Mūsu hotline:
+49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
3 gadu garantija par visām ierīcēm
Pirkumu kontā.. & vairāk
No pasūtījumu vērtības no 59 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Dāvanas no 49,00 €
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Nagu pieaudzēšanai / Uzpildes maisiņi
Uzpilde maiss 50 PCs šķipsnu padomi - mākslīgie nagi ar augstu C līknes
Vaizdų spalva gali skirtis.
Sīkāka informācija
+

Nagu modelēšana ar šķipsnu uzbur ekstravagants naglas padomus, kas ir papildu spēcīga izliektiem tunelis. C līknes Pinchdesign ar tās šaurās konusveida nākotnes formā pielāgo augstumu atsevišķi par dabiskās nagu, jo neviens līmēšanas virsma ir dota. Uzpilde maiss 50 PCs šķipsnu tips ir pieejams trīs krāsās un 10 izmērus.
Labs rezultāts ir šķipsnu būtiski padomi pareizo Lielums. Var izvēlēties no 10 dažādu izmēru, starpposma lielumi ir vajadzīgi, tie tiek iesniegts pa viegli. Tip jābūt vienā līmenī ar naglu gultas, lai novērstu spriedzi. Uz gala virsmas kritums Padoms līmi ir dots, tad nagu galu uz šķīvja nagla vairākkārt tiek izstumts uz augšu un uz leju. Kā rezultātā līme vienmērīgi un gaisa burbuļus starp naglu un Padoms atbalstu tiek noņemti. Vidēja spiediena lieluma uz tip nodrošina galīgā atbildība. Tad nagla kā vēlamo var apstrādāt, piemēram ar nagu rotājumus vai krāsains krāsu shēmu.


Atsauksmes
+

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€
nded starptautisks