Mūsu hotline: +49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
Vairāk nekā 150 LED gēli
3 gadu garantija par visām ierīcēm
No pasūtījumu vērtības no 29 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Nagu pieaudzēšanai / Uzpildes maisiņi
Uzpildiet maiss 50 St nagi padomi - akciju nail salon

Sīkāka informācija
+

Atkarībā no lietojumprogrammas apgabala un garšas uzpilde maiss 50 PCs nagi var iegūt dabu, Skaidrs un Balts krāsas padomos. Dažādu izmēru dēļ ir pareizs Padoms atrast katru naglu. Kas ir īpašs par raust Tip: spēcīga C līknes un liekta pārrobežu vēsturē šīs nagu dizains jau sakarā ar tās formu kā ķērējs.
Mākslīgie nagi nagi padomi dizains ir lietderīgi Padoms izmēru atlasīts un ielīmēta sagatavotā naglu. Svarīgi ir, ka naglai tieši padomu un spiediena ar nagu malas pabeigšanas, ja nepieciešams, var tip ar Feil ieved formu. Padoms līmi nodrošina stabilu saķeri. Tas ir svarīgi, ja līmēšanai uz augšu, kas gaisa burbuļi forma starp nagu galu un dabiskās nagu plāksni. Tas ir paveikts ar tip par nagu atpakaļ un tālāk tiek izstumts. Tik izplatās līme un gaiss ir pārvietoti. Labākai ietilpībai, raust padomus, tie būtu nospiests uz dažām sekundēm. Tad padomi formā jāiesniedz un ir gatavas vēlamo nagla māksla.


Atsauksmes
+

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€

nded starptautisks