Mūsu hotline:
+49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
3 gadu garantija par visām ierīcēm
Pirkumu kontā.. & vairāk
No pasūtījumu vērtības no 59 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Dāvanas no 49,00 €
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Nagu pieaudzēšanai
Uzpilde maiss 50 PCs mala padomi - nagla padomi Stock
Vaizdų spalva gali skirtis.
Sīkāka informācija
+

Nagla salons mala padomus dažādos izmēros ir jābūt. Uzpilde maiss 50 PCs mala ir padomi 10 izmēri un trīs dažādu krāsu varianti dabu, Skaidrs un Balts pieejama. Padomi ir viegli strādāt un samazinātu modelis atrašanās vietā nepieciešama. Taisni formas atbilstoši nagla padomi uz gandrīz visiem dabas nagiem.
Malu apstrāde sākas ar atbilstošu Lielums padomi izvēle. Šķirošana tiek veikta no 1 līdz 10, Lielums 1 apraksta lielākajiem padomiem, piemēram, īkšķis. Atbilstoša nagu galu viļņi sēž uz nagu malas, alternatīvi tip no atkārtotas uzpildīšanas somas var padomi ar Feil 50 St malu uz pareizo formu un Lielums. Ar nagu gals ir pievienots īpašs Padoms līmi, ir pārliecināts, nav gaisa burbuļus starp galu un dabiskās nagu formas. Lai novērstu šo problēmu, Nagelplättchen vairākas reizes turp un atpakaļ uzstāja. Tad naglu ar modeļa vietā materiāls tiek aizpildīts uz augšu un uz tā galīgo redakciju. Papildu krāsu gela vai UV nagu laka nodrošinātu atbilstošu naglu dizains, arī nagu mākslas rotājumi ir uz gala nagla kā parasti.


Atsauksmes
+

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€
nded starptautisks