Mūsu hotline:
+49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
3 gadu garantija par visām ierīcēm
Pirkumu kontā.. & vairāk
No pasūtījumu vērtības no 59 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Dāvanas no 49,00 €
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Nagu pieaudzēšanai / Stiletto Nails - Stiletto Tips

Stiletto Nails - Stiletto Tips

Uzpilde maiss 50 PCs dunci padomi Stiletto Nails - Stiletto Tips Uzpilde maiss 50 PCs dunci padomi
no 0,68 € *
Nagla Padoms lodziņu dunci padomi Stiletto Nails - Stiletto Tips Nagla Padoms lodziņu dunci padomi
3,45 € *
5,56 € / 100 g
Stilletto veidne: 500 St Stiletto Nails - Stiletto Tips Stilletto veidne: 500 St
no 9,95 € *
19,51 € / 1000 g
Duncis Dizains Padomi Stiletto Nails - Stiletto Tips Duncis Dizains Padomi
7,44 € *
8,55 € / 100 g
Stiletto Nails - Efektīva Naglas ar Dunci Tips vai Veidne

Slavenības dara to: stiletto nails tagad ir pilnībā ar pieauguma tendenci un apkopt nagus ar ārkārtas nail art. Īpaša optika mākslīgie nagi, kas tiek veikts ar dunci padomus vai veidnes, padara lielisku skaitlis ar vienkāršu dizainu un nodrošina pārsteigts awesome viedokli. Ir extravagantly formas naglu ar nagu mākslas elementi no nded asorti, efekts geli vai sekas no UV nagu laka piebilda, miniatūro mākslas darbus, kas paliek atmiņā.

Punktu mākslīgie nagi tiek sauktas par stiletto nails priekšgalu. Šis padoms var būt smalks, atkarībā no pieprasījuma vai ārkārtīgi veidojas. Nevainojamajiem nagiem kalpot dunci naglu tips, kas nodrošina formas un jāpiestiprina ar naglu līmi uz dabiskās nagu. Ir iespējams arī izmantot īpašu norādīja formas veidni, kas kalpo kā veidni mākslas nagi akrila, stikla šķiedra vai gelu. Jebkurā gadījumā, nagla kā parasti slāņus, materiālu patieso ir sacietējušas un vēlamo nagu mākslas rotā. Dunci nagi var būt ļoti asas un ļoti īpaši uzkrītošs dizains. Ikdienā vairāk īleni, ir piemērota, jo drīzāk viegli veikt visas darbības, kas.

Labi manicured rokas un rūpīgi sagatavotiem dabas nagiem ir skaisti dunci naglas, ko glabā pastāvīgi kā mākslīgo nagu pamatu. Pirmajā solī, dabiskās nagu ir iesniegts, raupjām ar buferšķīdumu un ar galvojumu aģents, pārklāts ts Primer īleni kā želejas modelēšana. Plānslāņa gruntis gela nāk uz žāvētu primer. Bāze mētelis saskaņā ar UV vai LED gaisma ir izārstēta un veido pamatu naglu attīstību. Atkarībā no procedūras dunci novieto uz veidnes padomi vai dunci un nagu veidojas. Design modeļi pieejami kā parasti iespējas. Tāpēc var būt naglu franču stilā, ar naglu fantāzija māksla vai kā vienkāršu mākslīgo nagu ar skaidru krāsu krāsotas vai pārklājumi ir paredzēti.

Kā duncis papēži, kas ieguva savu nosaukumu no Itālijas dunci, ļoti asu adatu dzinējiekārtu projektēšanas rīku bieži arī veidnes tiek izmantotas. Elastīga dunci modelēšanas šabloni var izmantot ar akrila vai gelu un ir izvietotas ap pirkstu tip. Veidnē dunci formas naglu, nagla ir izārstēta, veidnes ir viegli noņemt. stiletto nail - stiletto tips ir cits populārs variants ražošanai mežģīņu nagu formas. Tās ir pieejamas un pielīmē ar atbilstoša izmēra par dabiskās nagu ar naglu līmi dažādu veidu ar un bez modeļiem. Tad nagla ir jāapstrādā kā parasti.


Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€