Mūsu hotline: +49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
Vairāk nekā 150 LED gēli
3 gadu garantija par visām ierīcēm
No pasūtījumu vērtības no 29 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Nagu pieaudzēšanai / Padoms kaste
Nagla Padoms lodziņu Fullcover padomi 500 St - ideāls mākslas nagi jebkurā formā

Sīkāka informācija
+

Fullcover padomi nagu galu lodziņš satur 100 PCs nagla padomi plakana forma un 10 dažādos izmēros. Mākslīgie nagi var veidoties no individuāli un tieši fit šo izvēli. Dabas meklē meklēt skaisto mākslas naglas dēļ elastīga materiāla.

Ideāls mākslas nagu modelēšana ar Fullcover padomi stendi vai kļūst ar lielumu atlasē. Nagla Padoms lodziņu Fullcover padomi 100 PCs iekļauta, tāpēc 10 dažādu izmēru atbilstošu padomu lielums varētu izmantot par katru naglu. Mākslas nagu galu ir jābūt vienā līmenī ar naglām, tā ka nekādas spriedzes. Padoms pareizā formātā tiek instalēts, tas ir fiksēts ar padomu līmi uz dabiskās nagu. Tas ir ļoti svarīgi, neviens gaisa burbuļi uz virsmas forma. Maiga nospiestu aptuveni 5 sekundes stabilu sticks tip par nagu un pēc tam apstrādā. Tip blenderis ir ieteicams saskaņot pārejas. Mākslīgo nagu ir gatavas formas nagla māksla var būt lietišķo nagu laka rotājumi vai pilnīgu aizsegs.


Atsauksmes
+

Kopējie novērtējumi

5

Pārskats

5
2
4
0
3
0
2
0
1
0

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€

nded starptautisks