Mūsu hotline:
+49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
3 gadu garantija par visām ierīcēm
Pirkumu kontā.. & vairāk
No pasūtījumu vērtības no 59 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Dāvanas no 49,00 €
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Nagu pieaudzēšanai / Airbrush padomi

Airbrush padomi

Airbrush Padomi Airbrush padomi Airbrush Padomi
no 2,25 € *
4,50 € / 100 g
Motīvs nagi Airbrush padomi Motīvs nagi
no 6,20 € *
Duncis Dizains Padomi Airbrush padomi Duncis Dizains Padomi
7,44 € *
8,55 € / 100 g
Airbrush padomi nagu mākslas

Dabīgie nagi ir ļoti jutīgi un ne vienmēr aug tik ātri, kā sievietes to vēlētos. Daudzi nagu kopšanas produkti kaitē ādai un nagiem, audu kļūst sausi un nagi trausli. Tas ir ļoti nepatīkami un nebūtu pieļaujams, jo mūsu rokas ir jāsaudzē. Ja mūsu nodoms ir saudzēt nagus, bet vienlaikus tos skaisti noformēt, tad perfekts risinājums ir mākslīgie nagi. Jūs variet iegādāties visdažādāko izmēru un formu Nailart tipšus (tas ir specializēts termins mākslīgo nagu pamatformu definēšanai) un tos var modelēt atbilstoši dažādām vēlmēm. Lakas, zīmodziņi, uzlīmes un rotājumi nodrošina to, ka tipši izskatīsies tieši tā, kā Jūs vēlaties. Ar mākslīgajiem nagiem var izdarīt visu to pašu, ko ar dabīgajiem. Mūsu kataloga lapās Jūs atradīsiet dažādus mākslīgo nagu veidus, ko Jūs jau esiet iepazinušas nagu dizaina studijā, gan mazos iepakojumos, gan lielos iepakojumos par izdevīgām cenām, tāpat arī piemērotas kastes produktu ievietošanai, kas nodrošinās kārtību Jūsu mazajā personīgajā nagu dizaina studijā.

Īpašs nagu mākslas veids ir Nailart Airbrush tipši. Jau pilnīgi noformētie tipši var būt gan vienā krāsā, gan daudzkrāsaini, ar svītrām, ziediņiem, tauriņiem, vai vairākiem atšķirīgiem motīviem. Tie ir perfekta dizaina nagi, ko Jūs pati viegli variet uzlikt, ja Jūs īpaši esiet iecienījusi kādu motīvu.


Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€