Mūsu hotline:
+49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
3 gadu garantija par visām ierīcēm
Pirkumu kontā.. & vairāk
No pasūtījumu vērtības no 59 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Dāvanas no 49,00 €
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Nail Art / Vizulis

Vizulis

Nagu mākslas Vizulis Vizulis Nagu mākslas Vizulis
no 0,28 € *
1,40 € / 100 g
NailArt sequins gredzeni varavīksnes efekts Vizulis NailArt sequins gredzeni varavīksnes efekts
1,38 € *
15,33 € / 100 g
NailArt sequins gredzeni Vizulis NailArt sequins gredzeni
2,98 € *
33,11 € / 100 g

Nagu dizaina mākslā ir iespējams pat neiespējamais. Viss var kalpot skaistu un interesantu nagu dizainam, un līdzīgi, kā katrs īsts mākslinieks, arī nagu dizaina mākslinieki jaunu iespēju meklējumos ir ļoti radoši. Mākslinieku rīcībā ir daudzveidīgi dabīgie un mākslīgie materiāli, un viss, ko var labi izmantot, tiek arī izmantots. Nagu dizains ir netradicionāls mākslas veids, jo nagu dizaina mākslinieki strādā ar neticami daudzveidīgiem materiāliem un palīglīdzekļiem, viņiem ir nepieciešams tikai neliels instrumentu daudzums un tie var uz ļoti mazām virsmām radīt īstus mākslas darbus.

Nailart metāla lapiņas ir līdzīgas tām lapiņām, ko sievietes, kas seko modei, šuj pie tērpiem. Izrādās, ka to, ko šuj pie tērpa, mazākā izmērā var likt arī uz nagiem. Nailart lapiņas ieliek vēl nesacietējušā lakā vai UV gēlā un, materiālam sacietējot, tās cieši pieķeras nagam. Lapiņas ir izturīgas un piešķir Jūsu nagiem mirdzošus akcentus. Mēs piedāvājam metāliskās lapiņas ļoti daudzās atturīgās, tāpat arī mirdzošās krāsās, varavīksnes krāsā, spīdīgās un matētās krāsās, dažādās metāliskās nokrāsās un vienkārši baltā krāsā. Mēs Jūs ielūdzam aplūkot mūsu piedāvājumu! Metāla lapiņas, protams, no visiem aspektiem atbilst Eiropas normām, tās ir tieši no ražotāja un ir ļoti izturīgas. Nagu māksla tikai tad spēj mums sagādāt prieku, ja tā mūs priecē ilgāku laiku.


Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€