Mūsu hotline:
+49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
3 gadu garantija par visām ierīcēm
Pirkumu kontā.. & vairāk
No pasūtījumu vērtības no 59 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Dāvanas no 49,00 €
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Nail Art / Spīdumiem
NailArt lāzera mirdzums - mirdzums pulveris modelēšanas daudzās krāsās
Vaizdų spalva gali skirtis.
Sīkāka informācija
+

Spoža nagu dizaina uzbur nagu mākslas lāzera mirdzums. Izcili spoži spīdēt daļiņas var izmantot akrila, kā arī gel modelis atrašanās vietu. Specefekti, krāsas tiek sajauktas un izkaisīti modeļus vai smalki sadalīta uz naglu. Gala roņu nodrošina izturību un spīdums, gala paraugu atrašanās vietas.
Mirdzēt daļiņas, kas nagu mākslas lāzera spožums ir īpaši labi, ļoti nepārskatāms, un to var izmantot kā daudzveidīga modelēšanā. Mākslīgo nagu savaldīgi kā aizvien, primer un lietot dabiskās gruntis gel nail pulēta formu. Pēc pirmā sacietēšana gela slānis būs mirdzēt pulvera tieši sviedri izplatīšanās vai radošo Streumustern slāni. Tad spēlēja citi slāņi gēla nagu struktūras. Līdzīga procedūra attiecībā uz akrila modelis, šeit sēdēt VIZLAS daļiņu iekšpusē modelis pozīcijā un var spīdēt un mirgošana. Gala blīvējums ar augšējo mētelis paredzēts akrila, gēla nagu maksimālu spīdumu un ilgstošu aizsardzību naglu.


Atsauksmes
+
Kopējie novērtējumi
4
Pārskats
5
1
4
0
3
1
2
0
1
0

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€
nded starptautisks