Sertificēts interneta veikals
Mūsu hotline: +49 (0) 2428/8198992
3 gadu garantija par visām ierīcēm
Vairāk nekā 150 LED gēli
No pasūtījumu vērtības no 29 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Nail Art / Spīdumiem
Discount of 11,00 € from an order value over 99,00 € with Discountcode SUMMER2016

Spīdumiem

Spīdumiem Spīdumiem Spīdumiem
no 0,75 € *
nded Krāsu pigmenti Spīdumiem nded Krāsu pigmenti
no 0,95 € *
Nightshine pulvera pastel Spīdumiem Nightshine pulvera pastel
1,79 € *
-35%
Spīdumiem, rupja Spīdumiem Spīdumiem, rupja
1,19 € *
NailArt lāzera mirdzums Spīdumiem NailArt lāzera mirdzums
1,39 € *
nded Akrila mirdzēt pulveris zelta Spīdumiem nded Akrila mirdzēt pulveris zelta
no 1,95 € *
nded Mirdzēt akrila pulveri baltā Spīdumiem nded Mirdzēt akrila pulveri baltā
no 1,95 € *
nded Velvet Dust visu nagi Spīdumiem nded Velvet Dust visu nagi
2,48 € *

Vissmalkākās krāsu nianses, vissīkākie mirdzošie efekti, un bezgalīgi daudz krāsu - par to sapņo katrs mākslinieks. Nagu dizaina māksla ir māksla, kas jārada uz ļoti mazām virsmām, tā ir ķermeņa māksla un rota. Tā nav mūžīga un varbūt tas ir izskaidrojums bagātīgi izrotāto nagu īpašajai pievilcībai. Mākslīgos nagus iespējams modelēt, izmantojot visdažādākos materiālus, tos var piemērot tērpiem un paredzētajiem pasākumiem, mākslīgie nagi izskatās brīnišķīgi. Vai Jūs kādreiz neesiet sapņojusi par to, ka uz Jūsu skaistajiem nagiem varētu rotāties naksnīgo zvaigžņu mirdzums, tādējādi kaut uz neilgu laiku šo apbrīnojamo krāšņumu paturot sev? Gliteru pūderis Jums šo iespēju nodrošinās. Šis smalkais spīdīgais pūderis kā mājas apstākļos, tā arī nagu dizaina studijā ir ļoti viegli iestrādājams mākslīgajos nagos un uzliekams uz dabīgajiem nagiem. Gliteru pūderis ir vienkārši jāuzkaisa uz nesacietējušas nagu lakas un pēc tam tas sacietē kopā ar laku. Mēs piedāvājam gliteru pūderi dažādās krāsās, vienkrāsainu vai daudzkrāsainu, varavīksnes krāsās, neona krāsās, fluorescentās krāsās, baltā, metāliskā, zelta un sudraba krāsā, spīdīgu vai matētu. Mēs novēlam, lai Jūsu dzīvē būtu daudz  mirdzuma!

Mēs garantējam, ka šiem produktiem ir augsta kvalitāte un izdevīgas cenas (diferencētas, jo gliteru pūderi lielos iepakojumos iespējams iegādāties par izdevīgāku cenu). Mēs iepērkam gliteru pūderi tieši no ražotāja.


Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€
nded starptautisks